Значення творчості Рея Бредбері

На початку XX ст. неабиякої популярності набула так звана фантастична література. У ті часи, коли наука тісно переплелася з людським життям, фантастичні твори стали вкрай необхідними читачам. Людство прагнуло чогось нового, незвичайного.

А письменники-фантасти намагалися повністю відповідати смакам читача. Одним із таких письменників був Рей Дуглас Бредбері, американець за походженням. Недарма його називали “фантастом номер один”.

Дійсно, Рею Бредбері вдалося написати надзвичайно цікаві та захоплюючі твори.

Варто тільки

згадати його славнозвісну новелу під назвою “Усмішка”. В ній порушено питання про людські цінності, духовність. Бо людина, створивши цивілізоване суспільство, опанувавши складну техніку, зовсім забула про справжні цінності. Культура, духовні надбання стали для неї неважливими. Герої новели виходять на вулиці міста, ламають безцінні архітектурні пам’ятки, нищать заводи, фабрики.

Люди вичерпали себе, починається деградація суспільства. Своєю новелою автор ніби застерігає людей від помилок, ніби попереджує їх про неминучість трагедії.

Творчість Рея Бредбері мала велике значення в історії світової літератури. Твори американського письменника Рея Бредбері навчають людину бути Людиною, тому, що навіть за часів комп’ютерів та космічних подорожей особистість не повинна забувати про свій духовний розвиток, про свій внутрішній світ.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Значення творчості Рея Бредбері