“Життя таке коротке – поспішайте творити добро”

Всі ми люди і всі ми в той же час прекрасно обізнані про те, наскільки важко часом знайти вільну хвилинку. Вже починаючи з самої ранньої юності, людина змушена більшою мірою займатися тим, чим від неї вимагає суспільство і її оточення. Все починається з навчання, потім слідує здобуття вищої освіти і робота. Навіть на пенсії у багатьох людей залишається ще дуже велика кількість різних справ.

Чи можна встигнути зробити насправді добрі справи за цей, здавалося б, зовсім невеликий відрізок?

Насправді, незважаючи на те, що у вирі подій життя

може здатися дуже коротким, хороша людина завжди встигне і знайде можливість творити добрі справи. Кожен може озирнутися навколо і знайти когось, чиї справи йдуть набагато гірше, ніж у нього самого. І ця людина буде мати потребу в безумовній допомозі. Сама проста допомога в даній ситуації дійсно може стати великим проявом добра, який буде мати дійсний ефект.

Але творити добро потрібно, в першу чергу, по відношенню до тих людей, які дійсно викликають твою симпатію й інтерес. У всіх нас багато родичів і друзів, з якими ми є або колись були близькі або дружні. Про них потрібно завжди пам’ятати, без будь-яких винятків.

І як би ми не були захоплені якимись власними справами, наскільки би сильно вони нас не турбували, все одно потрібно вміти знайти можливість зробити щось добре для близьких вам людей.

Це зовсім нескладно, навпаки, це дасть вам заряд настільки потрібної і корисної енергії, яка зможе живити вас ще дуже довгий час.

Втім, справедливості заради варто відзначити, що більшість сучасних людей дійсно вміють творити реальне, справжнє добро. Підтвердження тому можна відшукати завжди, особливо в нашому нинішньому українському суспільстві. Дивлячись на наше суспільство, можна знайти велику кількість людей, які мають серйозні проблеми у своєму житті.

Тим не менш, вони завжди знаходять співчуття, розуміння і навіть підтримку всіх тих, хто їх оточує, навіть якщо цими людьми є незнайомці. І це, безумовно, позитивна риса нашого суспільства.

В умовах короткої тривалості людського життя завжди потрібно встигати творити добрі справи. І що, якщо не це, робить людину справжньою? Тільки добрі справи показують людську сутність кожного з нас. Тільки вміння відірвати частинку від свого достатку і благополуччя, щоб поділитися нею з ближнім, може реально продемонструвати, що людина створена за подобою Божою і справді є вищою за тварин.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Життя таке коротке – поспішайте творити добро”