“Життя – це не тільки шлях до смерті, а й шлях до безсмертя”

Життя кожної людини являє собою певний шлях від життя до смерті. За цей час кожен з нас долає безліч проблем, перешкод, домагається чогось або, навпаки, безглуздо проживає своє життя. Особливість сучасного суспільства полягає в тому, що кожна людина має право визначати свою долю самостійно, і якщо вона не хоче нічого домагатися, то ніхто змушувати її не вправі.

Тим не менш, сильні духом і тілом люди переконані, що життя являє собою не тільки шлях до смерті, але і шлях до безсмертя. Але для шляху до безсмертя слід залишити пам’ять про себе

у віках.

Давайте подивимося на історію людства, розглянемо її детально і докладно. Хіба хтось цікавиться тим, скільки взагалі людей жило за всю історію людства? Таких людей жило велика кількість мільярдів, але ніхто про них не пам’ятає і ніколи не згадає. Навпаки, тих, хто залишив певний слід в історії, пам’ятає все людство.

Тобто, можна сказати, що такі відомі люди прийшли до власного безсмертя, бо, навіть втративши свою фізичну оболонку і фізично померши, вони залишилися вічно живими в пам’яті людей. При цьому така пам’ять може залишитися не просто на роки, але і не тисячоліття, в залежності від того,

які досягнення стали підвладні людині.

Що стосується мого життя, то я ставлюся до нього з урахуванням цієї істини. Я розумію і віддаю собі твердий звіт в тому, що моє життя – скінченне, рано чи пізно воно завершиться, і фізично мене не стане. Ніхто, в тому числі і я, не знає, скільки йому наказано прожити, це можуть бути як п’ятдесят, так і сто років. Але в будь-якому випадку, як би там не було, за історичними мірками цей термін зовсім не великий, і можна з упевненістю припустити, що життя підійде до кінця. І я не думаю, що в такий короткий термін варто робити щось особисте і для себе.

Набагато важливіше залишити пам’ять про себе у віках. А цього можна досягти тільки за умови того, що ти робиш щось дійсно корисне для людей. І чим цінніше твій внесок у розвиток людства, тим довше тебе будуть пам’ятати після твоєї смерті.

Слід розрізняти фізичне життя людини і її життя в пам’яті інших людей, це зовсім різні речі. Більшість людей воліють жити тут і зараз, отримувати щось від власного життя і не замислюватися про вічність. Я ж, навпаки, прагну зробити щось таке, що збереже пам’ять про мене на довгі століття. І я прекрасно розумію, що саме це і являє собою найбільшу цінність – зберегтися в пам’яті людей завдяки своїм великим і надзвичайно корисним для всього людства справах.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Оцінимо за півгодини!

“Життя – це не тільки шлях до смерті, а й шлях до безсмертя”