Життя – це любов, публіцистичний твір з української мови

В основі життя закладена любов. Частіше промовляйте: “Що я можу зробити для тебе?” Але дуже часто приходиться чути: Що ти зробиш для мене?” Любов у своїй суті потребує від людини розкриття найкращих рис: доброти, співчуття, життєрадісності.

А також постійного прагнення до досконалості. Чим більше будеш віддавати душевного тепла іншим, тим швидше воно повернеться. У житті трапляються найрізноманітніші ситуації.

І від того, хто буде поруч, залежить щастя людини. Адже є люди, які дивляться – і не бачать, слухають – і не чують.

Але найбільше тих, до кого можна звернутися зі своїм болем, прикрощами, як до лікаря, бо знаєш, що тебе почують, вислухають з добросердною увагою.

Такі люди не здатні кривити душею, бо завжди в цій душі чисто й святково. Е. Тріоле писала: “Нема нічого дорожчого від людського тепла”. І додам від себе: “І любові до людей”. Любов’ю здатні, на мою думку, поділитися тільки оригінальні особистості, у яких до всього буденного нестандартний підхід.

А духовний світ цих людей багатий та яскравий. Пригадаймо видатні постаті в українській літературі: Г. Сковорода, Ю. Яновський, Остап Вишня, О. Довженко. Чому відзначають

не тільки талант, а й людяність цих письменників?

Тому, що природне обдарування у них тісно пов’язано з любов’ю до людей.

Хочу звернутися до однолітків: будьте уважними один до одного, знаходьте в тих, хто поруч з вами, душі прекрасні поривання, цінуйте людей, які здатні віддавати тепло своїх сердець іншим, адже життя радісно цвіте під зливою тепла. Розвивайте у себе талант – бути людиною.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)


Життя – це любов, публіцистичний твір з української мови