Згаяного часу конем не здоженеш – ІІ варіант

II варіант

Не існує машини часу, щоб повернути його плин назад і виправити зроблені в минулому помилки, зробити те, що не встиг. Плин часу невпинний. Не можна ступити в одну воду два рази, казали давні греки.

Та вода, в яку ти входив вперше, вже далеко. Тому треба цінувати час сьогодні, щоб не жалкувати за ним завтра. Бо вже завтра “сьогодні” стане минулим.

Є люди, які за своє коротке життя встигають зробити більше, ніж інші за довге. Їм є про що розповісти, є чим пишатися, є чого в них навчитися. Вони не гаяли часу, ставили перед собою

мету і робили все, щоб досягнути її. Вони живуть за принципом: “На годину спізнишся – за рік не доженеш”. І вчать нас своїм життям, своїм власним прикладом працювати, не складати рук, коли важко, робити своє майбутнє сьогодні.

Наша сьогоденна праця – навчання в школі. Це фундамент, на якому будуватиметься подальше життя. Не зробиш чогось сьогодні, не вивчиш, прогуляєш – і вже не доженеш, не виправиш. Згаявши час в школі, не зможеш отримати тієї освіти, яку б хотілося, бо не вистачить знань, досвіду, уміння наполегливо працювати кожний день. І вже дивишся – хтось більш працьовитий, старанний пішов вперед, досяг чогось.

А ти можеш залишитись на узбіччі життя. Тому роби своє майбутнє сьогодні і пам’ятай: “Згаяного часу конем не здоженеш”.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Згаяного часу конем не здоженеш – ІІ варіант