Яку дату вважати вдень народження дитини?

Перш ніж розкрити цю тему, поговоримо про те, як відбувається таємниця появи нового життя. Як зароджується людина? Жіноча полова клітка зливається із чоловічий, і утвориться нова клітка з повним набором з 46 хромосом (що є головною ознакою того, що Мова йде про людську особистість) . Кожний з нас був колись такою кліткою. І всі чим ми сьогодні є – підлога, ріст, колір волось, риси особи, група крові, будова всіх білків, відбитки пальців і ін. – все це втримувалося в ній. Із плином життя в людини нічого нового не з’являється, а йде розвиток уже

закладеного.

От деякі етапи цього розвитку. Вік дитини 6 тижнів після зачаття, розмір 15 мм. Через кілька днів після зачаття в маляти вже закладені дихальні, травні, нервова системи, внутрішні органи.

Через 2.5 тижні починає битися його серце. В 3 тижні приходить у дію власна система кровообігу дитини, його кров не змішується із кров’ю матюкай і відрізняється від її по групі. В 6 тижнів у нього можна зняти енцефалограму мозку.

У маляти формуються ніс, очі, вуха, руки й ноги, з’являється шкіра, сформований кістяк, починається кровотворення в печінці. В 6 тижнів дитина робить перші рухи, хоча мати цього не почуває:

він ще занадто малий, маса 30 р. Вік 8 тижнів, розмір 3 див. У дитини виділяється шлунковий сік, він ссе пальчик.

Якщо пощекотать його ніс, він відкине голову. А якщо покласти на долоньку який-небудь предмет, він його схопить і буде тримати зовсім як немовля. Дитина в цьому віці вже почуває біль. Вік 10-11 тижнів, розмір 6,5 див.

Дитина так мала, що міг би стояти на нігті мізинця свого батька, але в нього вже можна зняти відбитки пальців. Він уміє рухати ногами, очами, мовою, ковтати. В 11-12 тижнів, коли відбувається найбільше число абортів, маля дихає, реагує на світло, тепло, шум. Незабаром він буде засипати й просипатися разом з мамою. Всі системи його органів повністю сформовані.

Вік 18 тижнів. Дитина вже настільки підросла, що мати починає відчувати його руху. Маля реагує на настрій матері, радується й сумує разом з нею.

Що ж відбувається, якщо мати зважитися зробити аборт? Результат цього можна вподібнити наслідкам автомобільної катастрофи. Жіночий організм повністю настроєний на вагітність і раптом різкий стоп.

Наноситься страшний удар по всім органом.

Про шкідливі наслідки аборту жінки відомо. Це кровотеча, прорив і спайки матки, психічна травма, безплідність, у кілька разів збільшується небезпека позаматкової вагітності. Можливий смертельний результат. Найбільш важкі уськладнення після абортів бувають у дівчин у віці 13-19 років. Існують і пізні уськладнення абортів. Аборт це обов’язкова інфекція, що проникає в матку й може таїтися в ній кілька років до наступної вагітності.

Це може бути кокковая інфекція немовлят, у якій обвинувачують роддома. Аборт обов’язково позначається на наступних вагітностях, починаючи від недоношенности й ослабленого імунітету дитини до мертворождения. Треба добре запам’ятати, що аборт принципово карний, будь те хвороба, сімейні безладдя або щось інше. Він взагалі не вирішив і не вирішить ні однієї проблеми.

Убиваючи дитини, батьки вбивають свою надію, гублять своє життя. Дуже часто саме та дитина, від якого хотіли позбутися, але пошкодували й залишили жити, стає радістю й опорою батьків.

Кількість смертей у нас перевищило кількість народжень. До початку XXI століття росіян у Росії залишиться 20 млн. Ми станемо нацменшиною у власній країні.

По нашому глибокому переконанню визнання датою народження дитини дату його зачаття допоможе настроїти суспільна свідомість на викорінювання абортів, а також полової розбещеності, що наносить непоправну шкоду суспільству.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Оцінимо за півгодини!

Яку дату вважати вдень народження дитини?