“Які риси Гуллівера я взяв би в своє майбутнє життя?”

Письменники створюють власних героїв певними людьми не просто так. Вони вкладають у цих героїв щось особливе, таке, чого б вони хотіли навчити своїх читачів. Саме тому кожен читач повинен відчувати себе досить спокійно, якщо він хоче запозичити якісь позитивні риси у тих, про кого він читає твір.

Якщо ви ведемо мову про головного героя по імені Гуллівер з однойменної повісті Джонатана Свіфта, то напевно повинні сказати, що у цього Гуллівера дійсно є що взяти. У цьому творі я перерахую кілька якостей цього велетня, які б я хотів взяти у своє

життя.

Перша якість, про яку я хотів би згадати, дуже актуальна для того часу, про який писав Джонатан Свіфт. Та й сьогодні вона теж важлива, як мені здається. Ця якість – людяність, яка проявляється по відношенню до більш слабких людей. На відміну від багатьох своїх співвітчизників-колоністів він не вважав інші народи менш грамотними або гідними, тому він з великою повагою ставився до чужих звичаїв і мов, не збирався насильством змінити представників іншого народу.

Така висока людяність дійсно завидна, їй би не завадило володіти і сьогоднішнім представникам західної цивілізації. Безумовно, у своє майбутнє

життя я б хотів взяти саме цю якість Гуллівера.

Серед інших якості, властивих цьому героєві даного твору, можна вичинити безліч другорядних, які, проте, я б теж хотів отримати для свого майбутнього життя. Гуллівер був достатньо розумним, він нерідко виявляв таку якість у багатьох життєвих ситуаціях, які в нього виникали. Крім того, Гулліверу було властиво бути досить винахідливим, що допомагало йому в складних життєвих ситуаціях. Такі ситуації виникають часто, в тому числі і в моєму житті.

Цілком зрозуміло, що така висока винахідливість Гуллівера стала б для мене вкрай корисною.

Уміння вести себе правильним чином, бути ввічливим і терплячим теж вкрай важливо, особливо, якщо мова йде про якісь складні життєві ситуації і обставини. І Гуллівер, після того, як потрапив у Ліліпутію, вів себе саме так, незважаючи на всі проблеми, які у нього там були, в тому числі і потрапляння в полон.

На завершення хотілося б сказати, що Гуллівер мав величезну кількість позитивних якостей, які кожна людина могла б взяти у своє життя, винятком з цього правила не стаю і я. Після прочитання цієї повісті я лише переконався у важливості відповідних якостей, а тому буду з упевненістю їх використовувати.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

“Які риси Гуллівера я взяв би в своє майбутнє життя?”