“Якби я потрапив на безлюдний острів”

Тема потрапляння на безлюдний острів завжди залишалася досить цікавою для людини. Кожен напевно уявляв себе в цій незвичайний ситуації, хоча, звичайно, опинитися в реальності на безлюдному острові не так-то просто, адже навіть під час авіакатастрофи шанс вижити вкрай малий. Варто також відзначити, що тема ця піднімалася і в мистецтві, чого тільки коштує відомий твір “Робінзон Крузо”.

Хвилює ця тема і телебачення, яке, наприклад, знімає шоу, де люди штучним чином поміщаються в умови незаселеного острова і нібито виживають там.

Що

ж, все цей галас навколо цієї теми зацікавив і мене, я мимоволі уявив себе на безлюдному острові. Як би там не було, проведення часу в таких умовах сильно залежить від компанії. Якщо опинитися там не самому, а з кимось ще, виживати буде трохи простіше. У будь-якому випадку, незалежно від наявності компанії, доведеться зіткнутися з наступними проблемами: харчування, сон, безпека від диких тварин.

Варто відзначити, що, швидше за все, на острові живуть якісь тварини, і вони чимось харчуються. Тому можна їсти або те ж, що й вони, або їх самих (для цього необхідно мати базові кулінарні навички). Залежно від того, які тварини мешкають

на острові, необхідно і вибирати місце для сну. Якщо серед них немає хижаків, які вміють залазити на дерева, можна спробувати влаштувати собі місце для ночівлі на дереві. В іншому ж випадку можна спробувати вирити яму або пошукати якесь придатне місце для життя в печерах між скель.

Для оборони від хижаків можна використовувати підручні засоби або спеціально виготовлену зброю з гілок і дерева, але, звичайно, найкраще просто з ними не стикатися.

Коли всі побутові проблеми на острові вирішені, можна замислитися про життя і своє призначення в цьому світі, оскільки нічим іншим, крім цього і виживання, на острові займатися не можна. Втім, якщо людина опинилася на ньому не на самоті, то їй буде набагато веселіше і цікавіше – потреба в спілкуванні для людини характерна і без нього вона може сильно змінитися психологічно.

Втім, підбиваючи підсумки, хотілося б ще раз засумніватися в тому, що потрапляння на безлюдний острів можливо, все-таки ймовірність цього мінімальна. Крім того, необхідно відзначити і те, що, навіть якщо це і станеться, людина скоріше буде дуже швидко знайдена, адже територію всієї Землі можна досить добре розгледіти з супутника.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

“Якби я потрапив на безлюдний острів”