Як ти вітаєш, так і тебе вітатимуть – I варіант

6 клас

I Варіант

Цей вислів треба розуміти так: як ти ставишся до інших людей, так і до тебе будуть ставитись. Хочеш, щоб тебе поважали, були чемними, уважно слухали, поважали твої почуття та бажання, то сам поводься так з іншими. Кожній людині приємно, коли до неї, до її думки прислухаються. Моя матуся часто мені повторює: “Стався до інших так, як хочеш, щоб ставились до тебе”. Я намагаюсь дотримуватись цього правила.

Я не люблю, коли зі мною не вітаються і тому сам вітаюсь з усіма. Мені не подобається, коли наді мною сміються мої однокласники,

якщо я щось сказав не зовсім вірно. І я сам ніколи не сміюсь над своїми товаришами. А коли я з кимось посварюсь, то намагаюсь потім зрозуміти цю людину. І якщо бачу, що неправий, вибачаюсь.

Бо я хочу, щоб і мої друзі так зі мною поводилися.

Розуміти вислів “Як ти вітаєш, так і тебе вітатимуть” можна і буквально. Тобто на щире привітання людина відповість так само щиро, і в обох протягом дня буде добрий настрій. Але в будь-якому разі взаємини між людьми повинні базуватися на взаєморозумінні, взаємодопомозі, взаємній повазі.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Як ти вітаєш, так і тебе вітатимуть – I варіант