“Як би я вчинив, коли мене образив найкращий друг”

На жаль, життя людини практично ніколи не буває повністю безпроблемним, безхмарним і таким, яке можна проживати без утруднень і ускладнень. У житті кожного з нас трапляються неприємні моменти, розчарування, хвилини смутку, неприємні моменти і біль. Ще неприємніше від усвідомлення того, що іноді причиною болю стає поведінка, слова або дії тих, кого ти звик вважати близькою людиною, другом. У такі моменти дуже просто розчаруватися в дружбі, людях і навіть у житті в цілому.

На жаль, зіштовхування з такими проблемами неминуче, тому надзвичайно

важливо бути готовим до будь-якої ситуації, навіть до тієї, в якій тебе образив твій найкращий друг.

На щастя, у своєму житті я поки що не стикався з образами з боку самих близьких для мене людей. Напевно, мені просто пощастило, оскільки таке все-таки трапляється з усіма. Потрібно бути готовим і знати, як я буду себе вести, коли таке трапиться. По-перше, моя поведінка буде залежати від того, що це буде за образа.

Думаю, що є у світі і такі образи, через які можна просто-напросто назавжди припинити спілкування з людиною, нехай вона і є твоїм другом. Такими образами, приміром, може стати зневажливе висловлювання по відношенню

до одного з моїх родичів. Такого я ніколи не пробачу, хто б собі цього не дозволив, адже сім’я для мене – це найголовніше, вона набагато важливіша за друзів.

Крім того, навряд чи б я просто пробачу образу по відношенню до себе, якщо вона буде виражена образою мого зовнішнього вигляду або розумових здібностей. Я виглядаю цілком нормально, я досить розумний, і я не дозволю нікому піддавати це якомусь сумніву, особливо в грубій або глузливій формі. І якщо найкращий друг дозволить собі такий вислів, я напевно назавжди завершу спілкування з ним.

Втім, у всіх інших випадках я готовий пробачити і зробити вигляд, що ніякої образи і не було. Я прекрасно розумію, що в житті людини трапляється різне. Іноді хтось заривається, іноді просто не досить уважний до своїх слів і окремих висловів. З цієї причини, навіть якщо мені була нанесена образа, але людина визнала, що вона була неправа і попросила пробачення, я готовий пробачити і навіть забути це. Не варто бути надмірно серйозним і ображеним.

Всі ми люди і повинні терпляче ставитися один до одного.

В житті буває різне. Іноді образу пробачити можна, адже вона не є надмірно негативною і відвертою, в інших випадках робити це просто неприпустимо. У будь-якому випадку, як би там не було, хотілося б, щоб кращі друзі наносили один одному поменше образ. Все-таки людське життя і так переповнене труднощами різного роду, образи в таких обставинах абсолютно марні й недоречні.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)

“Як би я вчинив, коли мене образив найкращий друг”