“Я – за тверезий спосіб життя”

Однією з найбільш серйозних проблем сучасного суспільства є шкідливі звички його представників. Існує безліч шкідливих звичок, які мають люди. Більш того, багато людей вважають такі шкідливі звички нормальними і іноді допускають їх існування, якщо воно носить тимчасовий характер. Однією з таких шкідливих звичок є вживання алкоголю.

Втім, особисто я ніяк не можу прийняти і погодитися з такою шкідливою звичкою і з її вірністю і правильністю. Я вважаю вживання алкоголю надзвичайно неправильним, тому що він приносить багато шкоди людині.

Я – за тверезий спосіб життя.

Втім, деяким людям чомусь не вистачає аргументів для того, щоб підтримати мене у моїй ідеї про підтримку тверезого способу життя. Сьогодні, як і завжди раніше, велика кількість молодих та зрілих людей твердо переконані в тому, що іноді випивати все-таки можна. Причому це “іноді” може перетворитися на “завжди”. Особисто для мене шкода від алкоголю очевидна. Вже було наведено безліч досліджень, які доводять ту шкоду, який має алкоголь на людське тіло.

Цю шкода цілком можна порівняти зі шкодою від вживання деяких видів наркотичних речовин. Алкоголь має непоправний негативний

вплив на печінку, нирки, серце людини. Навіть розумові здібності людини стають гіршими при вживанні алкоголю. Але було б набагато краще, якби шкоду від алкоголю стосувався тільки того, хто його вживає.

Але справа ще більш серйозна: іноді ця речовина шкодить і оточуючим. Проблема тут в тому, що людина, яка вжила алкоголь, дуже часто виходить за межі адекватності. Вона починає вчиняти дії повністю неадекватного характеру, дуже часто вона здійснює ці дії щодо когось іншого.

Жоден інший вид наркотику або шкідливої речовини не можна зіставити з алкоголем по тій шкоді, яку може бути завдано оточуючим людям.

Дуже сумно, що сучасна держава не приділяє достатньої кількості часу для того, щоб боротися з масовим вживанням алкоголю. Варто відзначити, що такого терпимого ставлення, як до алкоголю, не існує по відношенню до інших речовин. Більшість сучасних людей вважає, що іноді випити можна, що в цьому немає нічого поганого, особливо якщо це відбувається в хорошій компанії.

Я можу зрозуміти людей, які так думають і говорять, але погодитися з ними мені практично неможливо. Як можна погодитися з тим, що речовина, яка шкодить тобі самому і всім тим, хто тебе оточує, – це нормально? Я цього просто не розумію.

В досить ранньому віці я усвідомив, наскільки шкідливою речовиною є алкоголь. Усвідомивши це, я прийшов до однозначного висновку про те, що необхідно триматися від нього подалі. Крім того, я активно закликаю всіх тих, хто його вживає, негайно раз і назавжди відмовитися від цього.

Я – за тверезий спосіб життя.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)


“Я – за тверезий спосіб життя”