“Я, майдан, майбутнє України!”

Сучасна Україна є, як мінімум, цікавим місцем для життя. Ми бачимо, як у нас все швидко змінюється. Ще півтора роки тому в країні була стабільна економічна ситуація, ні про яку війну не могло бути й мови, а людям нехай і жилося важко, але не так важко, як сьогодні. Проте за півтора року все перевернулося.

В Україні трапився майдан, війна, економічна розруха. Що можна сказати про майбутнє такої країни і особисто про моє майбутнє в Україні?

Зараз в історії України найскладніші часи. Так важко ще ніколи не було. Кожен чоловік повинен замислюватися

про те, як він може допомогти своїй країні. Про це думаю і я. Що особисто я можу зробити для своєї рідної України? Яку користь я можу їй надати?

Будучи молодою людиною, я обмежений в цьому. Однак коли я підросту, то сподіваюся стати дійсно корисним членом українського суспільства. Для цього необхідно вивчитися, здобути вищу освіту, знайти гідну роботу і чесно працювати на благо своєї вітчизни.

Що стосується такого явища, як майдан, то я не думаю, що для нього є майбутнє в нашій країні. З одного боку, останній майдан був вимушеним заходом, багато хто вважає, що без нього не можна було обійтися. З іншого боку, ми бачимо,

до яких негативних наслідків майдан призводить. Думається, що ще раз подібного явища країна просто не витримає, просто не зможе вижити в умовах такого ось майдану.

Занадто багато ризиків існує сьогодні, а українці поки що не можуть дозволити собі скидати кожну нормальну владу лише тому, що їм не сподобалася якась дрібниця. Зараз в Україні вже є влада. І якщо її і потрібно буде міняти, то тільки в порядку нормальних виборів. Крім того, в силу того, що в Україні існує дуже сильна пропаганда, всі ми повинні намагатися не ставати її жертвами, адже наслідки від цього будуть дуже поганими.

На прикладах українських майданів ми можемо в цьому переконатися.

Як би важко зараз не було, я вірю в майбутнє України. Нам не потрібні майдани в майбутньому, вистачить і останнього. Але готовність жити в Україні, захищати її та працювати на її благо – це обов’язок кожного українського громадянина. Особисто я готовий все це робити, і рекомендую чинити так само і всім іншим громадянам.

Майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас. Якщо кожен буде робити все, що може, для своєї країни, то вона буде розвиватися, якість життя буде поліпшуватися, а престиж нашої батьківщини – рости. Заради цього і варто жити в Україні.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Я, майдан, майбутнє України!”