“Всі ми люди”

Проблема рівності всіх людей вже давно турбує людство. Нинішня ера розвитку людства цікава деякими особливостями. З одного боку, законодавства всіх країн визнають, що люди мають рівні права.

З іншого ж боку, спостерігається продовження розшарування людей, коли деякі люди володіють величезними статками, в той час як інші повинні трудитися без вихідних, щоб просто забезпечити собі повноцінне харчування. Все це заново піднімає питання можливої фактичної нерівності між людьми.

У той же час я твердо переконаний в тому, що люди залишаються

людьми, незалежно від рівня доходу та якості життя. Звичайно, людині, яка виросла в умовах багатства, ніколи не мала необхідно трудитися для виживання, буде дуже важко зрозуміти того, хто працює по 12-14 годин у день. Але одночасно з цим багатії постійно перебувають в контакті з суспільством, принаймні, вони дивляться телевізор і знають, що відбувається в їх країні. У успішних і багатих людей теж трапляються проблеми і вони мало відрізняються від проблеми бідних людей. Вони точно так само хворіють, відчувають страждання у зв’язку з нерозділеною любов’ю і далеко не завжди можуть ефективно організувати своє дозвілля.

Такі

ж звичайні людські проблеми виникають і в стосунках з родиною. Проблема взаємовідносин виникає між будь-якими батьками і дітьми, це є ще одним підтвердженням того, що всі ми люди і не так вже сильно відрізняємося.

Необхідно сказати, що в деяких випадках багаті та успішні стикаються навіть з більш серйозними проблемами, ніж звичайні люди. Наприклад, їм дуже часто властивий страх втратити всі свої блага і можливості. Вони не пристосовані до життя в жорсткому конкурентному суспільстві і більш залежні від тих, хто забезпечує їх багатство. І якщо в їх житті дійсно відбувається біда, вони втрачають всі свої кошти і не можуть боротися з великими життєвими проблемами лише тому, що просто не знають, як це робиться.

У ці моменти проявляється їх людська сутність, адже, щоб бути успішним і сильним, людина ніколи не повинна втрачати тонус і повністю розслаблятися на тривалі періоди.

Всі ми люди – в цьому немає жодних сумнівів. Незалежно від матеріального достатку і доходу, а саме це в основному ділить людей, кожна людина іноді стикається з серйозними і складно вирішуваними проблемами. Тому, незалежно ні від чого, до всіх оточуючих необхідно ставитися терпимо й шанобливо – вони нічим не гірше за вас.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)


“Всі ми люди”