“Вплив інтернету”

У сучасному світі виникла велика кількість нових явищ, які мають на людину великий вплив. Одним з таких є інтернет. Інтернет, напевно, став займати дуже важливе місце в житті кожної людини. Він стосується всього, що має відношення до будь-якої інформації або обміну нею. В інтернеті сьогодні сидять усі – починаючи від школярів і закінчуючи людьми похилого віку, він корисний для всіх.

Однак далеко не факт, що інтернет дає одну лише користь. До всіх явищ, в тому числі і самих корисних, слід ставитися з належною часткою критики, тому я пропоную

розглянути ризики, пов’язані з впливом інтернету на людину.

По-перше, є чисто фізіологічний ризик. Інтернет вимагає уваги, а увагу далеко не так просто приділити, якщо ти знаходишся в русі. Отже, інтернет змушує тебе сидіти на одному місці і не рухатися. А це загрожує виникненням проблем зі здоров’ям. Тому людина не повинна поринати в інтернет з головою.

Потрібно залишати місце для активної спортивної діяльності, спілкування з іншими, будь-якого руху. В іншому випадку можна отримати серйозні проблеми і пошкодувати про те, що проводив так багато часу за комп’ютером.

По-друге, проблема інтернету криється

в тому, що приватне життя людини значно звужується. При бажанні ви можете дізнатися про життя якоїсь окремої людини через інтернет дуже багато. І ви б не змогли отримати таку інформацію, якщо б інтернету не було. Наприклад, ви можете знайти сторінку людини в мережі, дізнатися, з ким вона дружить, чим цікавиться, що її хвилює і навіть отримати приблизне уявлення про рівень доходів і спосіб життя. Точно так само дізнатися все можуть і про вас. Більш того, всі пошукові системи і соціальні мережі зберігають інформацію про своїх користувачів. І це може мати негативні наслідки, коли-небудь.

Втім, негатив може виникнути тільки для тих людей, які досяг чогось у житті і вступають у протистояння з системою, яка панує в світі.

Третій ризик інтернету полягає в тому, що він зводить до мінімуму випадковості в житті. До його виникнення людина перебувала у постійному русі, могла мало планувати, а її життєвий шлях був сповнений випадковостями і тому подібним. Зараз це не зовсім так.

З допомогою інтернету своє життя можна спланувати повністю, тим самим позбавивши себе тих благ і переваг, що надаються випадковими подіями і поворотами в житті.

Втім, я все ж вважаю, що переваг у інтернету більше. Від глобалізації нікуди не подітися, а також треба бути активним і діяльним, а не сидіти весь час за комп’ютером. В такому випадку інтернет стане справжнім помічником і буде благотворно впливати на кожну людину.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

“Вплив інтернету”