“Воля, оптимізм і віра в перемогу – запорука життєвого успіху людини”

Складно міркувати про життєвий успіх, якщо ти молодий. Складно, тому що немає ще життєвого досвіду і не випробувано великого успіху. Але з іншого боку – просто, тому що перед тобою відкриті всі шляхи, ти ще не розчарувався і не переситився нічим. І, здається, що успіх неодмінно прийде. Втім, чому здається? Впевнена, що до мене він прийде.

Тому що я твердо знаю одне: впевненість в успіху і цілеспрямованість завжди є запорукою перемоги.

Звичайно ж, до мене цей горезвісний успіх прийде таким, яким я його розумію. Можливо, для когось мої критерії

неприйнятні. Адже кожна людина слова “життєвий успіх” трактує по-своєму. Для одних це матеріальне благополуччя, комфорт, затишний будинок. Для інших – влада і можливість розпоряджатися чужими долями.

Для третіх – багатство і його традиційні атрибути. Для когось – дружна сім’я. Для когось – можливість весь час самовдосконалюватися і пізнавати світ.

А для когось, нарешті, важливо гармонійне поєднання всіх цих складових.

А по суті ніхто, напевно, не відмовиться від пропонованих життям благ. Інша справа, що, володіючи ними, людина все одно не може вважати себе успішною людиною. Адже світ

такий, яким ми його сприймаємо.

Для мене поняття життєвого успіху не статичне, а скоріше динамічне. Я буду вважати себе людиною успішною, якщо, досягаючи певну, поставлену перед собою мету, буду мати можливість встановити перед собою ще більш високу мету і знову прагнути досягти її. Словом, для мене важливо те, що називають самовдосконаленням.

Думаю, що чітко поставлені цілі принесуть свої плоди, а також приємні “побічні ефекти”. Адже воля, оптимізм і віра в перемогу – запорука життєвого успіху людини. Скажімо, цілеспрямована людина, я впевнена, завжди знайде можливість заробити і ніколи не буде бідною.

Вона завжди зуміє створити навколо себе сприятливу обстановку.

Я вивела для себе свою ознаку успішної людини: вона завжди знаходиться в гармонії з самим собою. Приклади показує нам саме життя. Я знайома з людиною, яка ніколи не мала ні постійної роботи, ні достатньої кількості грошей. Він займається тим, що пише музику. І цим час від часу заробляє. Багато хто намагається його “напоумити”, вселити почуття відповідальності.

Він же вважає, що домігся значних успіхів у музиці і не бажає йти на якусь постійну і нудну роботу, вважаючи за краще задовольнятися випадковими заробітками. Я не можу засуджувати чи виправдовувати цю людину, але точно знаю одне – у своїй сфері мій знайомий домігся успіху, він щасливий, він в ладу з самим собою. І навіть якщо його життєвий ідеал не відповідає ідеалам інших людей, його це мало чіпає. Така людина, на мою думку, успішна, адже вона знайшла себе.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

“Воля, оптимізм і віра в перемогу – запорука життєвого успіху людини”