Вічний потяг людини до молодості (по легенді “Чудодійний колодязь”)

Дуже часто люди з острахом говорять про старість. Вона в багатьох асоціюється із хворобами, неміччю. Біля нас живуть і старіють люди. Наші бабусі й дідусі здаються нам дуже розумними, досвідченими.

Але все-таки вони старі, хоч ми й намагаємося цього не зауважувати. Нам подобається спілкуватися з ними, їздити в гості, приймати подарунки на свята. І коли ми замислюємося над тим, що старіють всі, стає якось ніяково, адже й ми через багато років постаріємо. Тому здавна люди шукали шляхи до вічної молодості. Вони шукали древні рецепти, які могли б

підказати засіб від старіння

У легенді “Чудодійний колодязь” двоє людей похилого віку знайшли можливість стати молодими. Саме вода з колодязя допомогла дідові зробитися привабливим хлопцем, а баба взагалі перетворилася в дівчинку, тому що перестаралася з водою, що омолоджує. А згадаємо російську казку про незвичайні яблука, які допомагали людям стати молодими й гарними. І саме по них послав цар головного героя. У казці закінчується всі добре, а нам приємно думати, начебто насправді їсти можливість бути молодим завжди.

А в казці “Ковзан – горбунок” молодість здобували через страшні киплячі казани

з молоком і водою. Пірнувши в них з головою, старий стає молодим

Але старість несе за собою не тільки хвороби. Люди похилого віку мають коштовний скарб – досвід прожитого життя, мудрість. Дивлячись на старі фотографії, вони з теплотою згадують прожиті роки, приємні мінути радості, цікаві випадки життя.

Приємно дивитися, як дідусь і бабуся йдуть потихеньку по доріжці, грайливо підтримуючи один одного. А якби вони були постійно молодими, чи з’явився б на світло ти?

Отже, потрібно поважати старість із усіма її гарними й поганими сторонами. Можуть, колись інші люди знайдуть рецепт для продовження молодості. Може, комусь і пощастить його знайти.

Адже так хочеться ніколи не старіти, побачити цікаве Майбутнє, прожити багато років!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Вічний потяг людини до молодості (по легенді “Чудодійний колодязь”)