“Вчися доброму і погане не прийде”

Кожна людина дуже хоче, щоб усе в її житті йшло добре. Я, мабуть, можу погодитися з таким бажанням звичайних людей. У той же час, як мені здається, та й не тільки мені одному, кожна людина сама залучає в своє життя як щось приємне, так і неприємності різного роду і характеру.

Саме з цієї причини того, хто щиро хоче уникнути появи реального зла у власному житті слід подумати про те, як він веде себе сам, замислитися щодо своїх діянь і про те, чому він вчиться на Землі.

Всі ми вчимося протягом свого життя. І мова тут зовсім не про предмети, які вивчаються

в школі. Точно так само ми вчимося певному способу мислення, відповідальності перед іншими людьми, розумінню деяких істин, які панують в нашому світі і суспільстві. Звичайно, далеко не все з того, чого ми можемо навчитися, є хорошим.

Можна навчитися і чогось поганого, це далеко не так складно, як комусь може здатися, і це трапляється часто. Є такі люди, які думають, що лише за рахунок поганих дій можна прийти до успіху. Наприклад, вони вважають, що обман може допомогти більше заробляти, що зрада відкриває якісь перспективи. Звичайно, такі люди не цінують життя саме по собі, а лише ті блага, які надає їм життя.

Колись

вони навчилися поганого, діють погано, а тому приваблюють у своє життя лише щось дійсно погане, що не має ніякого позитивного забарвлення в людському житті.

Але можна вести себе зовсім по-іншому, адже у людини є вибір. Важливо зробити правильний вибір у відповідний момент. Наприклад, людина може бути доброю і вчитися добру.

Так буде набагато краще як для неї самої, так і для навколишнього світу. Звичайно, доброта аж ніяк не скасовує необхідності захищатися, якщо раптом якась зла людина з якоїсь причини стала на тебе нападати. В такому випадку захист може бути агресивним, але все одно, навіть в таких ситуаціях, слід залишатися доброю людиною в душі. Вчитися доброти треба у тих, хто вміє бути добрим.

Такі люди завжди є поруч з вами, вам варто лише уважно придивитися до свого кола спілкування, і ви напевно знайдете там таких. Якщо ви дійсно навчитеся доброті, то зможете дивитися на речі правильно, а ваше життя стане набагато більш приємним.

Не даремно люди вважають, що кожна людина може притягувати до себе як щось хороше, так і погане. І якщо людина творить побільше добра, то й добро буде притягатися до неї, в той час як злі люди, відповідно, притягують зло. Але, звичайно, кожен вирішить, що для нього краще сам для себе.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

“Вчися доброму і погане не прийде”