Україна – країна смутку й краси, твір роздум на морально-етичну тему

Наша країна – це мелодійна мова і сумна пісня. Сумна, бо багато довелося пережити народові, але не втрачали і не втрачають оптимізму справжні сини і дочки України. Ми маємо всі підстави пишатися своєю славетною історією.

Бо мали легендарних героїв, мужньо боролися з безкінечними нашестями чужинців на рідну землю. Відроджувалися з пожарищ і руїн, плекаючи та несучи далі незгасимий вільний Дух народу.

В українців нелегка, але дуже давня історія. Адже ще шість тисяч років тому починалася Україна з трипільської культури і потім поступово

формувалась державність. І не вина, а трагедія українців в тому, що постійно хтось намагався знищити зачатки їхньої держави.

А нашим славним воїнам доводилося постійно боротися, своєю кров’ю поливати свою ж землю. І це при тому, що українці за характером народ миролюбний, працьовитий.

Сталінські репресії та голодомори важким тягарем лягли на плечі народу. Але і в ті важкі часи звучало пломенисте слово патріотів своєї землі. Ніщо не могло його зламати!

Тому так важко бачити сьогодні байдужість людей.

Дійсно, на шляху розвитку молодої держави дуже багато труднощів. Але їх можна подолати тільки разом. В єдності наша сила!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Оцінимо за півгодини!

Україна – країна смутку й краси, твір роздум на морально-етичну тему