Твір “Як я уявляю щастя”

Кожна людина починаючи зі свого народження має право на особисте щастя у своєму житті. Але ж чому одні його отримують, а інших щаслива доля минає стороною? Та й що таке щастя для кожного з нас і як його знайти? Відповіді на ці питання у кожного різні, і врешті-решт це кожен з нас з’ясовує для себе сам. Як сказав перший президент Америки А. Лінкольн – “Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими”.

Кажуть, що “Щасливими не народжуються, ними стають”. Мабуть, воно й насправді так. І досить важливу роль

у цьому відіграє родина. Це підтверджується багатьма мудрими висловами: “Де в сім’ї лад, там без вад”, “З родини йде життя людини”, “В сім’ї наймолодше – найсолодше”, “Без сім’ї нема щастя на землі”, “Сім’я – не церква, а люди – не ангели, усяко буває”, “Сім’я без Бога – убога”. І я повністю згоден з тим, що особисте щастя людини повністю залежіть від того, наскільки щасливі його близькі та рідні. Крім того, саме сім’я формує погляди людини на те, що таке справжнє щастя та як його здобути.

Ясна річ, що прикладом щасливих людей для мене є мої власні батьки. І мені

дуже б хотілося, щоб вони якнайдовше залишалися такими ж щасливими, як зараз, і я усіма силами намагаюсь не порушити їх щастя. А дідусева мудрість, татова вимогливість та мамина ласка в свою чергу роблять мене самого щасливим. Я думаю, що тепло домашнього затишку на все життя якщо не робить людину щасливою, воно обов’язково складає частинку людського щастя та залишає глибокий слід у житті кожної людини.

Але своє щастя я уявляю не тільки в благополуччі родини, а і в тому, що в мене є вірні друзі, які завжди готові прийти мені на допомогу. Таких друзів у мене небагато, та будь-який з них не роздумуючи зробить все, що від нього залежить для того, щоб допомогти мені здолати труднощі та вирішити проблеми, що у мене виникли. Хіба ж це не щастя, коли у тебе є друзі, які для тебе готові на все? Так само і я готовий у будь-який час прийти на допомогу своїм друзям і зробити все, що від мене залежить, щоб їм допомогти. Я сподіваюсь, що для своїх друзів я теж складаю частку їхнього щастя.

Не менше для мене щастя – мати майже все, що я забажаю, мати гарне житло та все, що потрібне для повноцінного життя. Нехай це і матеріальна частина щастя, але й вона дуже важлива для кожного з нас. Не менше щастя – мати змогу навчатися та самостійно вибирати свою професію, свій подальшій життєвий шлях після закінчення школи. Бо від того, наскільки людині буде подобатися її професія і від того, наскільки вона буде задоволена своєю працею та її результатами, в великій мірі залежить її щастя.

Кожен з нас бачить, що таке щастя, по-своєму. Для когось це матеріальний достаток та привілеї у суспільстві, для когось – професійна кар’єра, для когось якісь інші досягнення, але кожному, щоб почувати себе щасливим, треба мати міцне здоров’я. Бо якщо його не буде, у людини не буде змоги досягти тих цілей, яка вона намітила перед собою.

Ось і для мене щастя – це благополуччя моєї родини, вірні друзі, завжди готові прийти на допомогу, особисте здоров’я та здоров’я моїх рідних, а головне – це спокійне та життя під мирним та привітливим небом рідного краю.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір “Як я уявляю щастя”