Твір-роздум: “Робіть людям добро”

Навіщо потрібно робити добро? Добро – це найдосконаліші гроші, коли-небудь придумані у Всесвіті. Добро гарантує краще майбутнє. На відміну від руйнівної кредитно-грошової системи, заснованої на лихварстві і конкуренції, Добро не схильне до інфляції і розподіляється справедливо – за законами самого Всесвіту.

У нього немає меркантильних інтересів, офшорних рахунків. Воно завжди працює на забезпечення онуків і правнуків, віддаючи кожній істоті згідно з її корисного труду.

Добро – це, в першу чергу, Духовні гроші Землі. І я від усього

Серця закликаю вас з цієї години запустити їх в обіг. Поділюся з вами чудовою ідеєю, якій присвячений фільм “Плата вперед” (“Pay for forward”). Її суть в тому, що якби хоч одна Людина створила Добру Справу для трьох інших людей і попросила кожного з них зробити те ж саме. Відповідно до цієї ідеї Добрі вчинки повинні природно поширитися по всій Землі. Добрі Справи зараз особливо потрібні Землі.

У силах кожного з нас допомогти один одному, щоб компенсувати егоїзм, лицемірство, обман нашого суспільства. Але не слід обмежуватися лише трьома людьми.

У Добрі потребують всі, не тільки люди. Сплачуйте в Добрі своє

майбутнє і майбутнє своїх дітей. Добро потрібно тваринам і рослинам, камінню, воді, Землі, Сонцю.

Але, напевно, потрібно почати з близьких. Нехай це почнеться для вас зі своєрідної гри. Зацікавте нею інших.

Наш Світ стане прекрасніше від цього! Одиниця виміру Добра – не години, не об’єм матеріальної допомоги і не цінність ради.

Одиниця Добра – це порив душі. Будь-яке Добро може бути дуже маленьким в примітивному земному обчисленні, а може бути і значним, таким як машина в подарунок. Але Добро є Добро.

Його величина визначається лише широтою вашої Душі. Хіба можна порівняти депозитний вклад з вершенням Добра? Ні в якому разі! Давайте подумаємо. Депозитний вклад відкривається в душевному пориві?

Ні, швидше від безвиході, відсутності Майбутнього! При цьому депозит є обманом забезпечення життя, оскільки відсотки, одержувані по ньому, лише тимчасово знімають симптоми хвороби безгрошів’я. Насправді ж відсотки за депозитами руйнують ваше Майбутнє.

Депозити живляться енергією Майбутнього. А добро створює майбутнє! Так створюйте своє майбутнє! Робіть внески в Добрі!

Прийміть до уваги і попередження Вищого Вселенського Банку Розрахунків: “Увага! Приймаються тільки вклади, забезпечені душевними поривами, творчістю, осяяннями, милосердям, розчуленням, любов’ю, співучастю і щирістю! Робіть Добро, добрі люди! Воно обійде всю планету і повернеться до вас!

Успіхів вам!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір-роздум: “Робіть людям добро”