Твір-роздум мініатюра: Чому я хочу стати ветеринаром

Чи замислювалися ви над тим, шо наші найменші друзі – собаки, коти, хом’яки – можуть теж хворіти і потребувати допомоги? Справді, маленьке кошенятко, яке вміє тільки нявчати, не може сказати і показати, де саме в нього болить. А великий пес, красень і незрівнянний охоронець, може теж захворіти. Хто ж прийде їм на допомогу, хто дасть необхідні ліки чи зробить укол?

Це справа ветеринара. Я люблю тваринок, люблю дивитися, коли вони веселі, сповнені сил і енергії. Саме тому я вирішив присвятити своє життя ветеринарії і стати дуже гарним лікарем.

Я

мрію допомагати всім: і слонам, і жирафам, і крокодилам, і тиграм і навіть крихітним пташенятам.

Пам’ятаю, коли я був у бабусі в селі, то бачив, як важко хворіла корова, яку потім забили. Мені було боляче дивитись у її сумні очі. Боляче стало від того, що в селі ветеринара на той час не було, а коли він приїхав, то все вже скінчилось. Як часто трапляється, що худоба, яку і доглядали добре, і годували, раптом захворює і помирає! Саме. для того, щоб допомогти своїм безсловесним друзям, я і хочу присвятити життя такій важливій, нелегкій, але благородній справі.

Я певен, що однаково дбайливо і терпляче буду ставитися до маленького кошеняти і до великого слона, адже найважливіше ге, що я люблю тварин і бажаю їм допомогти.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір-роздум мініатюра: Чому я хочу стати ветеринаром