Твір-опис приміщення Тетянчина кімната

Ми з Тетянкою давні подруги і частенько відвідуємо одна одну. Мені подобається бувати в неї вдома, бо там спокійно і затишно. Кімната моєї подруги приваблює, скромністю умеблювання і охайністю.

Біля вікна стоїть письмовий стіл і два стільці. На столі – фотокартка в старовинній рамочці, вазочка з олівцями та фломастерами, улюблена книжка і декілька зошитів. Неподалік від дверей стоїть швацька машинка, бо Тетянка – справжня майстриня. Вона не тільки шиє, а й моделює одяг. Спочатку вона робила це для ляльок, а тепер і для себе.

Навпроти

машинки – диван-ліжко, засланий зеленаво-блакитним покривалом. На дивані в гарному вбранні завжди сидить її улюблена лялька Оленка, якою Тетянка вже давно не грається. У лівому кутку кімнати стоїть старовинна книжкова шафа, на поличках якої акуратно складені підручники, художні твори, альбоми з фотографіями.

У правому кутку – шафа для одягу і білизни. На підлозі лежить темно-синій теплий килим. Саме тут Тетянка розкладає свої викройки, малюнки нових моделей одягу, журнали.

Вікна цієї затишної кімнати прикрашають красиво оздоблені завіси. Мені здається, що все тут відповідає характеру господині, через те в кімнаті так затишно.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір-опис приміщення Тетянчина кімната