Твір на тему: “Згаяний час – це втрачений скарб”

Життя людини є дуже коротким за історичними мірками. За час свого перебування серед живих кожен повинен зробити багато чого для задоволення всіх своїх потреб і навіть для вписування свого імені в сторінки історії. У молодості багато людей даремно витрачають час і вважають, що вони завжди все встигнуть, але рано чи пізно кожен починає усвідомлювати, що рано чи пізно життя назавжди закінчитися, а зробити залишається ще так багато.

Втім, цінність часу усвідомлюється не тільки під час філософських роздумів. Це зможе підтвердити кожен, хто запізнився

на поїзд чи вчасно не закінчив важливі справи. Час важливий завжди, його втрата може стати причиною для неприємностей людини практично в будь-якому випадку. У таких обставинах перед людиною постає питання: як же організувати свій час найкращим чином?

Що робити, щоб все встигати і залишати дорогоцінні хвилини часу не тільки для праці, але й для відпочинку. Відповіді на ці питання існують, кожний приклад успішної та щасливої людини служить для цього підтвердженням.

Найбільш важливим для ефективного використання дорогоцінного часу є планування. Звичайно, далеко не завжди у людини є час зупинитися у виконанні

своїх щоденних справ, сісти за стіл і спокійно скласти план своїх дій. Але достатньо лише раз спробувати зробити це, щоб зрозуміти, наскільки це ефективно. Проблема в тому, що людина – це істота одночасно розумна і лінива. Ретельне планування допомагає людині зробити так, щоб розум взяв гору над лінню.

Зокрема, я неодноразово відчував це на собі. Поставивши собі спочатку раціональну та обмірковану мета, я вже визначив, що її успішне завершення мені під силу. Тому, коли я приступив до її реалізації та виконання завдання, я чітко розумів, що я роблю, для чого і, головне, коли я закінчу і зможу перейти до більш приємних справ. Коли завдання було виконано, я спокійно присвячував час, що залишився, відпочинку і міг дозволити собі дещо розслабитися.

Такий порядок дій кожного разу економив мені просто дуже багато часу.

Як мені здається, просте планування найкраще підходить для всього, що стосується часу. Я думаю, що можна ретельно спланувати не тільки навчання і роботу, але навіть й хід особистого життя. Звичайно, в житті трапляються й несподіванки, при плануванні слід враховувати і їх.

Але в кожному разі, щоб не втрачати скарб, яким є час, необхідно його завжди планувати.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: “Згаяний час – це втрачений скарб”