Твір на тему: “Як потрібно жартувати”

У всі часи в суспільстві серед людей в особливій мірі цінувалися ті люди, хто добре жартує. Уміння добре пожартувати – прекрасний навик, який може стати в нагоді як самому жартівнику, так і всім тим, хто його оточує. Але далеко не кожний жарт смішний, не у всіх випадках вдається пожартувати одночасно дотепно, смішно і необразливо. Іноді трапляється так, що людина жартує абсолютно недоречно і бездумно, що може призвести до незручних хвилин або навіть до образ з боку оточуючих.

Як же необхідно жартувати? Як зробити це правильно?

По-перше,

почуття гумору має бути адекватним. Дуже важливо розуміти, в якій компанії жартувати можна, а в якій не можна. Зазвичай адекватним є пожартувати в компанії своїх однолітків, коли ви перебуваєте в невимушеній обстановці. У людей однакового віку зазвичай схоже почуття гумору, тому, швидше за все, ваші однолітки добре зрозуміють і ваш жарт. По-друге, важливо оцінювати ситуацію, в якій ви жартуєте.

Навряд чи жарти доречні на уроці чи на похоронах, а ось у вільний від навчання час у веселій компанії людей, налаштованих на відпочинок, жартувати дуже навіть можна і потрібно. Якщо ж ви пожартуєте в неправильній компанії

або в неправильний момент, ви можете спровокувати образу з боку оточуючих людей, зробити їм неприємно або навіть викликати на свою адресу агресію.

Пожартувати дійсно смішно зможе лише та людина, яка має певні знання і розуміння життя. Справа в тому, що жарт – це ніби аналіз дійсності і демонстрація того, що життя навколо нас насправді смішне. Не можна жартувати, грунтуючись виключно на власній фантазії, кожен жарт повинний мати частку правди, зв’язок з навколишнім світом. І чим тонше цей зв’язок буде, тим жарт буде дотепнішим.

Також не варто забувати, що кожен жарт повинен мати частку правди і частку жарту, необхідно правильно витримувати цей баланс.

Гарний жарт не повинен нікого образити, тому не варто плутати насмішку над кимось з хорошим гумором. Проявити вищу майстерність жартів означає одночасно зробити оточуючим дуже смішно, але і не заподіяти їм будь-якого дискомфорту. Нерідко можна спостерігати за тим, як люди просто насміхаються над кимось або чимось незвичайним.

Робити це просто, багато розуму для цього не потрібно. Особливість гарного жарту саме в тому, що він нікого не ображає, дуже важливо розуміти це.

Час проводиться найприємніше, якщо він супроводжується сміхом. Кожна людина любить посміятися, пожартувати з кимось. Вміти добре жартувати досить важливо, щоб цінуватися в компанії і бути шанованою людиною. Але для цього потрібно знати, як правильно жартувати.

Якщо це знання є, все буде прекрасно.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: “Як потрібно жартувати”