Твір на тему: “Як би я повів себе, зустрівшись з ангелом?”

Наше життя сповнене різними цікавими зустрічами. Ми знайомимося з новими людьми, потім губимося, потім знову їх зустрічаємо, і кожен раз дуже раді цьому. Однак, я думаю, що кожен з нас напевно хотів би відшукати когось такого, хто би відрізнявся від всіх інших своїми дивними і незвичайними якостями.

Можливо, нам би хотілося зустріти істоту, яка існує тільки в оповіданнях, фантазіях, але не в дійсності. Наприклад, таким істотою можна вважати ангела. Як би ви повелися, якби одного разу, якимось дивним чином вам вдалося зустрітися з ангелом?

Я

теж задався таким питанням і спробую відповісти на нього в цьому творі.

Ангел є такою істотою, яка має значно більше можливостей, ніж звичайні люди. Якщо відкинути здивування і збентеження від того, що я зустрів ангела (а воно б гарантовано виникло), я б міг виділити деякі інші характерні риси моєї реакції. Думаю, що якщо я зустрів ангела, дуже складно було б утриматися і ні про що його не попросити.

Я б напевно не зміг утриматися від такого і попросив ангела зробити для мене щось. Наприклад, я б попросив його взяти мене з ним туди, де він живе. Нехай би це було і тимчасово, тим не менш, я б попросив про це. Я думаю, що

ангели живуть в раю і дуже хотілося б подивитися, як рай виглядає. Таємниця людської смерті мучить всіх людей, ми всі бажаємо знати, що чекає нас, коли ми помремо. Є два варіанти – рай і пекло, і побачити один з них було великою радістю, адже, таким чином, я зміг би мотивувати себе жити по совісті, вірити в Бога від початку і до кінця, щоб потрапити в це прекрасне місце.

Дуже цікаво було б подивитися на устрій раю зсередини. Крім того, досить цікаво також було б і попросити ангела зробити для мене щось. Віриться, що він володіє якимись надприродними здібностями. Наприклад, може позбавити когось від хвороби або дати безсмертя.

Я б запитав про це. І якщо ангелу таке дійсно можливо, я б попросив зробити це для мене. Безумовно, я б задав питання про те, а що ж ангел робить на землі, чому він вирішив з’явитися і який у цьому сенс.

Я думаю, що багато людей, зустрівшись з ангелом, повели б себе так, як це зробив я. Дійсно, ангел є на рідкість цікавим образом, багато людей сильно сумніваються в тому, що ангели справді існують. Але я, як би там не було, охоче вірю в те, що ангели є. Хотілося б, щоб ця фантазія втілилася в життя, а я дійсно коли-небудь зустрівся б ось з таким ось ангелом. Нам, напевно, було б чим зайнятися і що обговорити.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: “Як би я повів себе, зустрівшись з ангелом?”