Твір на тему: “Я і світ античної літератури”

Література служить корисним джерелом знань для кожної людини. Щоб бути освіченою, грамотною і розумною людиною, потрібно читати якомога більше. Однак слід підходити до власної освіти і читання з розумом. Для цього слід виділяти деякі літературні етапи і періоди, що дозволить краще пізнати літературу в цілому і зрозуміти, яка з неї тобі найбільше подобається і підходить.

Я досить ретельно ознайомився з особливостями античної літератури, а тому можу сказати, що цілком уявляю її для себе. Крім того, у мене є багато чого, що я хотів би про неї

сказати.

Світ античної літератури дуже цікавий і захоплюючий. Він займає особливе місце і суттєво вирізняється на фоні літератури інших періодів, у того є ряд причин. По-перше, антична література є в деякому сенсі основою для сучасного устрою світу. Наприклад, прагнення до щастя. Саме це є основною ідеєю всіх творів античної літератури.

У ній визнається, що головною метою для будь-якої людини є досягнення щастя у власному житті. Досягти його можна лише в тому випадку, якщо людина веде себе активно, діяльно, при цьому дуже любить життя і жити. Примітно, що думка про необхідність досягнення щастя є панівною і в даний

час в нашому сучасному суспільстві. Інший важливий аспект, від розгляду якого нікуди не дітися, криється в важливій ролі краси в житті кожної людини. В античній літературі і в античності в цілому це прекрасно розуміли. Наприклад, в рамках цієї літератури надзвичайно красивими визнавалися людські тіла, природа всього навколишнього світу, краса архітектури та інших творінь людини і її розуму.

При цьому більшість античних письменників вважали, що людина поряд з умінням любити життя має зберігати власні високі моральні якості.

Варто відзначити, що особисто я багато в чому поділяю всі вищезазначені характерні особливості античної літератури. Як мінімум я ставлюся до них з розумінням. Бути щасливим дійсно важливо. І нехай насолодитися життям повністю дано далеко не кожному, тим не менш, людина повинна прагнути до щастя, це єдиний вірний шлях. Крім того, я з великою повагою і трепетом ставлюся до всіх існуючих в світі проявів краси. Переконаний, що саме краса дає людині сили, наснагу, бажання жити, любити і бути коханим.

Саме у зв’язку з усім вищесказаним я і вважаю, що можу ставитися до світу античної літератури як до абсолютно природнього для себе середовищі.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

Твір на тему: “Я і світ античної літератури”