Твір на тему: “У чому сенс життя жінки”

У чому сенс життя жінки? Багато тисячоліть вважалося, що жінка приходить у цей світ тільки лише для того, щоб вийти заміж, народити дитину і бути тилом для чоловіка. Нічого більшого їй і не потрібно.

Зовсім недавно настали нові часи – жінка зайняла практично рівну позицію з чоловіком: вона працює і заробляє, вона займає сильну соціальну позицію, вона розвивається і домагається того, чого хоче.

Але, незважаючи на це, дуже часто самі жінки не знають відповіді на питання: а в чому сенс мого життя? В чому щастя життя? Виявляється, зараз, на

початку третього тисячоліття, настав час для нової ери розуміння жіночої сутності: коли вона не просто приставка до чоловіка, коли вона не просто “допущена до роботи”, а коли вона може по-справжньому насолоджуватися життям.

Пошук сенсу життя – це складний процес для будь-якої людини, і чоловіки, і жінки. Але саме для жінки, і саме сьогодні, він стає особливо гостро. Це пов’язано з безліччю стереотипів, якими наповнене наше життя. Вони більше заплутують, ніж дають можливість знайти відповідь на питання – в чому ж все-таки сенс життя жінки?

Самої звичайної жінки.

Сьогодні дуже багато жінок реалізуються

в соціумі, займають успішні посади, приносять свій, дуже важливий внесок в загальну скарбничку. Часто у них більша зарплата і вища посада, ніж у чоловіків в тому ж колективі. Але якщо проаналізувати картину в цілому, то виявиться, що жінці все ж важче даються всі ці досягнення. Більш того, досягають розвитку жінки, як правило, за рахунок дуже хорошої освіти: лише отримавши її, жінка може претендувати на своє місце під сонцем.

Наприклад, стати хорошим лікарем, викладачем, журналістом, економістом.

Проте ж, як тільки ми візьмемося аналізувати всі професії загалом, то зауважимо, що жінки в основному займають аж надто низькі позиції і швидше працюють на підхваті у чоловіків. А на різноробочих посадах, в сільському господарстві жінки виконуються дуже важкі роботи, отримуючи при цьому менше, ніж чоловіки. Та й взагалі, перевага на боці чоловіків: відомі політики – майже усі чоловіки, а жінки – лише приголомшливий виняток. І так в кожній галузі – придивившись, можна всюди побачити чоловіків і лише дещицю жінок, які змогли досягти висот.

Тому можна сказати однозначно, що своє високе місце під сонцем жінка заробляє не чим іншим, як власним інтелектом. Те, що чоловікові практично завжди дається легше і простіше, жінці потрібно завоювати довгими роками навчання та вислуги. Але чи щасливі від цього жінки? Навіщо це все їм?

Чи можна назвати їх життя радісним від реалізації на роботі? І взагалі, чи в хорошій роботі сенс життя жінки?

Часто жінки, реалізовані на роботі, залишаються на самоті і не мають можливості бути щасливими в особистому житті. А ті, хто і працює, і має сім’ю, часто зашиваються і буквально падають з ніг, адже їх робота ніяк не знімає обов’язків з прибирання, готування, прання, вихованні дітей. Буває й так, що жінка реалізується на роботі, але ця робота не подобається їй і більше в тягар, ніж в радість. Усі справи відкладаються на останній момент, понеділок – найстрашніший і противний день, а від самої думки про звіт і розмову з начальником волосся стає дибки.

Невже така робота може бути сенсом життя жінки?

Дитина – все, що потрібно жінці для щастя. Дівчатка люблять возитися з ляльками, а дівчата мріють полюбити, щасливо вийти заміж і народити дитину. А потім багато років віддати своїм дітям: дні і ночі безперервно присвячуючи їм і тільки їм.

Так? Або може бути не зовсім, принаймні, для частини жінок? Для дуже багатьох сьогодні дитина стала тільки однією з бажаних реалізацій, і замикати жінку вдома з дітьми – швидше – злочин, насильство над нею.

Може здатися, що сенс життя жінки в чомусь іншому. Наприклад, в чоловікові. Багато хто думає, що жінка повинна присвятити життя своєму чоловікові, забезпечувати йому готову їжу, прати речі, займатися побутом і так далі. Деякі жінки присвячують себе старим батькам або родичам, які потребують догляду.

Вони не влаштовують особисте життя, не отримують хорошої освіти, не працюють на роботі, яка приносить задоволення.

Є й такі, які приділяють багато уваги своєму хобі, наприклад, кішкам чи в’язанню, вишивці або красивим роботам handmade. Вони часто не помічають нічого іншого і з головою занурюються в своє захоплення. Але чи повністю щасливі вони?

Деякі – так, і це чудово. А інші? Як їм бути?

Як їм жити?

Все складно і в той же час все просто: сенс життя жінки в самому житті! Радісному, щасливому, самодостатньому!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: “У чому сенс життя жінки”