Твір на тему: “Творчість Шарля Бодлера”

Шарль Бодлер – одна з найбільш відомих фігур у французькій літературі, він творив середині 19-го століття. Рання смерть батька і подальше за цим друге заміжжя матері негативно позначаються на Шарлі – він стає надмірно вразливим і навіть нервовим, сприймає світ дещо вороже по відношенню до самого себе. З новим батьком у майбутнього письменника склалися досить складні відносини, вони своєрідним чином вплинули на його творчість в цілому.

Першим віршем, написаним Бодлером в свої ранні 18 років, став вірш “Напутнє слово”, пізніше воно

було включено в збірку “Квіти зла”. Там він негативно висловлюється про свою матір, чим сильно засмучує її. У відповідь на це батьки відправляють молоду людину у заслання, щоб він попрацював у колоніях і побачив більш складне життя, тим самим почавши цінувати те, що було у нього у Франції. Подорож ця дійсно вразила молодого француза, його враження він передав за допомогою віршів “Екзотичний аромат” і “Дамі креолці” .

Провівши в колоніях близько року, він повертається назад до Франції, щоб почати повноцінне самостійне життя, відокремившись від своїх батьків. Він пережив муки нерозділеного кохання

по відношенню до однієї дівчини, а потім почав писати такі вірші, які дійсно стали ставати популярними і потрапили в друк.

Епоха, під час якої жив Бодлер, не могла не чинити на нього свого прямого впливу. Протягом свого подальшого життя він взяв участь у боях на барикадах. Слідом за цим він трудився у складі республіканської преси. Творчий розвиток автора не зупинявся ні на хвилину, він удосконалювався професійно, все кращі і кращі вірші виходили з-під його пера. Бодлер вдосталь надивився на весь навколишній світ, побачив у ньому його найбрудніші сторони, після чого йому вдалося скласти вражаючу збірку віршів “Квіти зла”, яка був настільки шокуючою, що його автор був навіть оштрафований.

В результаті від Бодлера зажадали виключити цілих шість поетичних творів із цієї збірки. Наступною і менш популярною збіркою Бодлера стала “Поеми в прозі”. Втім, вона була менш популярною.

Французький автор написав це один великий твір в 1861-му році – “Паризький сплін”.

Життя творчої людини дуже суттєво впливає на його творчість. Досить поглянути на Шарля Бодлера і його твори, щоб переконатися в цьому. Неприємне дитинство, повне розчарувань, складні часи на засланні в колоніях, розчарування в коханні – все це змусило його написати унікальну збірку “Квіти зла”, яка шокує всіх до сьогоднішнього для і дійсно приносить автору справжню популярність.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: “Творчість Шарля Бодлера”