Твір на тему: “Травневий вечір”

Кожна пора року по-своєму приємна і приваблива. Комусь більше подобається зима, коли сили людського організму зібрані воєдино, коли кожен з нас зосереджений, сильний і міцний. Хтось більше воліє осінь, коли можна відпочити від набридшої літньої спеки і помилуватися красою жовтіючих парків.

Але найбільше людям подобається весна. Після такої довгої і часом виснажливої холодної зими людина хоче нарешті відчути, що природа навколо оживає, заново народжується, що життя починає кипіти більше, ніж коли-небудь раніше.

Апофеозом усієї весни

по повному праву і справедливості прийнято вважати місяць травень. Травень по-справжньому прекрасний. Якщо у попередні місяці цього сезону, березень і квітень, погода все ще залишає бажати далеко кращого, зовсім не радуючи тих, хто опиняється на вулиці своїм теплом і загальної красою всієї природи, то травень може надолужити все це досить швидко і ефективно. Найкраще спостерігати травень і всю його красу у вечірній час.

Саме увечері, якщо звернути на природу особливу увагу, можна помітити всю її пишність. Як правило, травень не дуже спекотний, тобто знаходитися на вулиці набагато приємніше, ніж в спекотні літні

місяці. Природа при цьому тільки-тільки відійшла від зимової сплячки і може порадувати всіх людей своїм блискучою пишністю.

Звичайно, важливо при розумінні травневого вечора і те, яким чином він сприймається людиною. Людська душа значно втомлюється від зими і всього того, що відбувається в цю пору року, саме з цієї причини сприйняття весни, особливо травня, є настільки приємним і у всіх відношеннях яскравим.

На що насамперед можна звернути увагу під час прогулянки травневим вечором? Думається, що найбільш важливих аспектів тут є кілька. Найбільш естетичним є травнева природа. Людина може подивитися на природу, порадіти її виду, стати щасливою, коли вона там перебуває.

Варто зауважити, що в цю пору року природа пахне не так, як раніше. Від неї виходить приємний запах, все навколо пахне по-своєму, унікально і неповторно. Як правило, в травні ще можна відчути приємний вітерець, який обдуває людське тіло і робить перебування на вулиці ще більш комфортним. І це теж надзвичайно важливо.

Звичайно, не можна сказати, що травневий вечір припаде до душі абсолютно всім людям, незалежно від усіх факторів їх життя. У той же час варто обов’язково зауважити, що ця пора року дійсно прекрасна, вона не на жарт радує людей, робить їх щасливими, особливо під час їх перебування на вулиці. Найприємніше, що є в травні – це можливість прогулятися, помилуватися оживаючою природою, насолодитися новими запахами і піддати свої тіло приємному вітерцю.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: “Травневий вечір”