Твір на тему “Спосіб життя моєї родини”

Моя сім’я складається з чотирьох осіб – батьки, старша сестра та я. Ще у нас є бабусі, дідусі, дядьки й тітки (ще й їхні діти).

Чесно кажучи, ми іноді ведемо безладний спосіб життя, якщо можна так сказати. Часом у нас в квартирі справжній хаос. Речі не на своїх місцях, посуд немитий, підлоги брудні.

Часто таке відбувається після великих свят або наших спільних мандрівок куди-небудь на природу.

Мені здається, що головний член нашої родини – мама. Їй вдається раніше за усіх вставати вранці, готувати татові каву, заварювати чай та робити

бутерброди нам з сестрою. Мама якимось чином примудряється приготувати нам обід наперед, а ввечері, втомлена після роботи, займається вечерею. Ще вона може перевірити мої домашні завдання, що-небудь зшити та попрацювати з документами.

Тато у нас майстер на всі руки: полки та стільці в нашому будинку він зробив сам. Якщо щось поламалося, він все полагодить. Іноді по вихідних батько готує: це у нього виходить дуже добре. А ще тато головний ініціатор наших спільних прогулянок: походи в кіно, пікніки на природі, поїздки до інших міст – це все його ідеї.

Великі ледарі в сім’ї – я та моя сестра. Ми нечасто прибираємо,

ми багато їмо, любимо лінуватися. Але батьки не впадають у відчай, намагаються нам будь-якою ціною прищепити любов до праці, відірвати від телевізора та спільного для нас з сестрою комп’ютера.

Ось так ми і живемо: батьки працюють, ми вчимося, разом відпочиваємо. Спортом займаємося окремо.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)


Твір на тему “Спосіб життя моєї родини”