Твір на тему: “Шевченко у моєму житті”

Різні люди приділяють різну кількість часу в літературі у своєму житті. Для когось вона важлива, для інших – не дуже. Кожен має право вирішувати це питання особисто для себе і так, як він вважає за потрібне.

Однак безсумнівним є факт того, що в літературі кожна людина може почерпнути щось по-справжньому корисне, відшукати щось цінне і збагатитися важливими знаннями. Це можуть бути знання як з якоїсь певної сфери, так і загальнолюдські знання. Зокрема, дуже важливо знати про культурні особливості своєї країни. І отримати цю інформацію можна

саме в літературі.

Мені завжди було цікаво розуміти простих українців. Для цього потрібно знати історію. Але не офіційну історію країни, а історію життя звичайних людей. До певного моменту українські письменники повністю ігнорували цей аспект.

Вони не цікавилися простими людьми і їх життям, в більшій мірі їх хвилювали загально філософські та суспільні речі. Одним з перших письменників, хто став цікавитися проблемами життів простих українців, став Тарас Григорович Шевченко. Зокрема, він описував проблеми простих жінок, в житті яких щось пішло не так. Він показав, як ставиться до них суспільство, як воно їх

засуджує і внаслідок цього важко живеться. Їм було піднято і безліч інших важливих проблем.

Саме тому я вважаю, що Шевченко не дарма вважається символом української літератури і тією людиною, який уособлює українську ідею.

Тарас Шевченко в моєму житті займає таке ж важливе місце, як і у всій історії України. Він – видатний письменник, важлива людина з точки зору становлення української держави. Однак особисто для мене, в моєму розумінні, він зробив ще одну дуже важливу річ – він показав, наскільки важливий український народ. Не правителі українського народу, не його керівники, а звичайні люди, які населяють нашу країну.

Шевченко показав, що у цих людей так само є звичайні проблеми, нещастя, іноді їм доводиться дуже непросто. Я задумався про те, чи є ці проблеми, перераховані Шевченком, характерними тільки для українців, але не для інших народів. І я зрозумів, що, найімовірніше, так і є. В інших народів свої проблеми, а от Шевченко зміг розповісти нам, українцям, які проблеми є у нас.

Шевченко і його творчість займають важливе місце в моєму житті. Головна причина цього криється в тому, що я українець. Завдяки його творчості я зміг дізнатися багато нового і корисного про свою країну, познайомитися з її звичаями і правилами, дізнатися про те, як українці жили раніше і які проблеми у них були.

Це дуже важливо.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3.67 out of 5)

Твір на тему: “Шевченко у моєму житті”