Твір на тему: “Поспішайте робити добрі справи”

Кожному з нас відомо, що добро – це орієнтир, до якого все людство просто зобов’язане прагнути. Добро – це маяк, який дарує світло подорожнім, які заблукали в нашому складному сучасному світі. Добро – це гармонія, умиротворення, справжня мораль, яка допомагає жити, роблячи наше існування на планеті більш приємним і піднесеним над усіма проблемами і неприємностями, з якими доводиться стикатися щодня.

Кожна людина, помисли і вчинки якої спрямовані на творення добра, живе воістину повноцінним життям. За допомогою своїх добрих справ

людина здатна зробити світ кращим, перспективнішим і світлішим, дарує надію на відродження.

Потрібно пошкодувати тих, хто жодного разу не здійснював безкорисливі вчинки, так як вони не мали можливості відчути почуття, здатні наповнювати душу радістю і теплом. Людина, яка здійснює вчинки лише для втілення своїх власних егоїстичних інтересів, ніколи не зможе відчути щедрість своєї душі.

Нам часто здається, що життя є нескінченно довгою дорогою, де можна завжди встигнути звернути свої помисли до добра, але таке враження дуже оманливе. Саме тому вже сьогодні потрібно поспішати робити добрі вчинки, наповнюючи

своє життя особливим сенсом, щоб наприкінці дороги не шкодувати про втрачені можливості. Не дарма народна мудрість говорить, що добро повертається сторицею, а людину, яка з готовністю може віддати тепло свого серця оточуючим, дарує їм добро і не вимагає натомість оплати, доля нагородить сама чимось особливим і духовним.

Неправдивим твердженням є те, що людина, яка постійно здійснює безкорисливі добрі вчинки, може розтратити саму себе і власні сили. Навпаки, така людина щирістю і добротою здатна збагатити себе, вона стає прозорливішою і мудрішою. Даруючи навколишньому світу добро, вона починає бачити його в іншому, більш чистому і чарівному світлі, а щастям для неї є те, що вона просто може подарувати частинку своєї чуйною і щиро доброї душі ближнього.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: “Поспішайте робити добрі справи”