Твір на тему: Пісня моя – радість моя

У напівтемній залі застигла напружена тиша. Погляди всіх глядачів спрямовані на яскраво освітлену сцену. І ось завіси розсунулась, відкривши глядачам співачку, одягнену в українське національне вбрання. Із насолодою слухаю чарівну українську мелодію. А вона дзвенить, переливається срібними тремтливими звуками цимбал, пробуджує у серці ніжним голосом сопілки солодкий смуток.

Чомусь спало на думку, що без музики, без пісні не змогли б існувати ні радість, ні кохання; люди не були б щасливими, добрими, ніжними.

Я не уявляю свого життя без

пісні. Вона завжди зі мною, я всюди чую її легкий подих. І де б я не була, що б не робила, завжди в моєму серці – пісня. Іноді вона мрійлива, іноді весела, і навіть тоді, коли душу огортає смуток, зі мною пісня.

Коли я чую голос Ніни Матвієнко по радіо, зупиняюсь і слухаю пісню. Цей голос заворожує мене. Здається, що потрапляєш у чарівний світ, створений співачкою. Вона співає часто без музичного акомпанементу. На мою думку, це і робить її дуже близькою слухачам. її пісня – ніби розповідь…

Особливо мені подобається пісня про диких гусей, що летіли через гай. Довірливо звучить голос співачки. її слухаєш – і їй віриш. І милуєшся чарівним голосом.

Дивлюсь на обличчя слухачів, що поруч зі мною. На губах у всіх грає усмішка – музика зблизила людей. Пісня полонила їх.

Вона ж справжнісінька чарівниця. Пісня – то наша радість, наше натхнення.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Пісня моя – радість моя