Твір на тему: “Необхідність боротьби до “Останнього дюйма”

У житті кожної людини надзвичайно важлива боротьба. Всі ми боремося за виживання протягом всього свого життя, намагаємося не просто зберегти своє життя для продовження роду людського, але і зробити його кращим, більш зручним і комфортним. Іноді це вдається, іноді, на жаль, ні, але людина бореться завжди. Приклад успішної боротьби до останнього за своє життя показано в оповіданні “Останній дюйм”.

У цьому безумовно цікавому творі розказана історія батька і сина. Батько був колись успішним і вмілим льотчиком, який знав все про те, як необхідно

літати, як виживати в польоті. Але найголовніше, найскладніше в польоті – це подолати останній дюйм від літака до землі, правильно приземлитися, не привівши до власної загибелі.

Але одного разу сталося так, що він не зміг подолати останній дюйм своїми силами, йому знадобилося перекласти відповідальність за цю дуже важливу дію на свого сина. Батько і син прилетіли на острів, де ніхто не жив, щоб пофотографувати акул. Але з батьком сталося страшне, акули жахливо покусали його.

Рани були настільки важкими, що керувати літаком він просто не міг. З цієї причини маленький хлопчик, його син, узяв цю функцію на

себе, він керував літаком під керівництвом батька. Незважаючи на те, що весь політ пройшов нервово, але успішно, батько до кінця не вірив, що хлопчик зможе ефективно приземлити повітряне судно, він був настільки стурбований, що навіть втратив перед цим свідомість. Але хлопчик впорався.

Він виявився гідним сином свого тата-льотчика і зміг посадити літак, поборовши той горезвісний останній дюйм.

Хлопчик боровся зі своїм страхом, боровся з відсутністю у себе умінь, навиків того, чим йому змушено довелося займатися. У цей момент необхідність такої боротьби стала просто очевидною – без неї двоє цих людей просто не могли вижити, ніяк. Але спадковість, схильність до цього виду діяльності врятувала і його самого, і його батька.

Незважаючи ні на що, дитина впоралася зі своїм завданням, переборола всі негативні обставини і заслужила всілякої похвали з боку своєї рідної людини.

Всі ми змушені боротися. Не існує в житті таких ситуацій, коли людина може констатувати, що все програно і перестати битися зі складними життєвими обставинами. Маленький хлопчик з прочитаного твору не мав права кинути боротьбу з собою, зі своїми хвилюваннями і страхами.

В іншому випадку його і його батька просто чекала б смерть. Незважаючи на всі свої страхи, він чітко це усвідомлював. Для нас усіх він може служити відмінним прикладом того, що здаватися не можна, потрібно продовжувати жити і вигравати боротьбу.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3.60 out of 5)

Твір на тему: “Необхідність боротьби до “Останнього дюйма”