Твір на тему: “Мої мрії збудуться”

У житті кожної людини є місце мрії. Мрія – це така річ, яка змушує людину рухатися вперед, працювати над собою, ставати краще, робити звершення. І все це лише для того, щоб у кінцевому підсумку досягти своєї мрії. Чоловік, який має мрію, насправді виглядає навіть краще, ніж той, хто її не має. У людини, яка має мрію, горять очі, вона виглядає живою і активною.

При погляді на неї стає чітко зрозуміло, що ця людина дійсно знає, навіщо живе, і яке у неї призначення на цій Землі. Іноді це дуже важливо.

Я не є винятком з цього правила, і я теж мрію. Іноді

буває так, що я починаю замислюватися про свої мрії, малювати картини власного успіху в своєму розумі. Деколи трапляється так, що це займає надто багато часу, тому що я вже відчуваю, що замріявся і що пора нарешті займатися більш важливими справами на шляху досягнення та реалізації мрії. Варто відзначити, що нічого поганого в тому, що я мрію, насправді немає. Я переконаний, що коли людина мріє, уявляє собі образи свого майбутнього успіху, вона насправді наближає цей успіх до себе, робить його більш вірогідним і досяжним.

Саме з цієї причини я настільки активно мрію.

Звичайно, я чудово розумію, що мрії не збудуться

самі по собі, необхідно робити щось на шляху до того, щоб вони збулися. Але я знаю, що потрібно для цього робити. Перш за все, треба не тільки мріяти, але і багато працювати.

Праця – це основа людського життя, завдяки праці людина істотно відрізняється від тварин, інших істот і тому подібного. Саме праця прикрашає людину, а не сам факт мрії. Праця є прямим шляхом до того, щоб мрія збулася і стала реальністю, а тому, якщо ви мрієте і тільки, знайте, що без праці мріям вашим ніколи не реалізуватися.

Вже сьогодні у мене є багато мрій. Тим не менш, я знаю, що всі вони стовідсотково збудуться. Така моя впевненість обумовлюється тим, що я не просто сиджу, мрію і більше нічого не роблю, я також активно працюю для того, щоб мрії, нарешті, стали реальністю. Завдяки цьому я можу з упевненістю говорити, що мої мрії збудуться. Втім, це не є єдиною причиною.

Крім того, я можу також згадати і те, що насправді мої мрії зовсім не є якимись надмірно складними в досягненні. Я хочу стати професіоналом у своїй справі, мати красиву і щасливу сім’ю і ніколи не втрачати інтересу до життя. Я мрію, щоб все це в мене було, докладаю зусиль для досягнення всього цього, а тому впевнений, що це в кінцевому результаті в мене буде.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: “Мої мрії збудуться”