Твір на тему: “Моє хобі”

Кожна людина повинна чимось цікавитися, у неї має бути щось таке, чим би вона змогла займатися у вільний час. На жаль, сучасна людина надмірно зайнята, у неї багато справ, обов’язків і відповідальностей. Все це робить життя людини важким, іноді неприємним. З цієї причини кожен обов’язково повинен виділяти певну кількість часу на заняття своїм хобі.

Хобі дозволяє людині відволіктися від щоденної рутини, стати більш спокійним, щоб потім з новими силами займатися справами протягом всього свого життя.

Звичайно, я не є винятком і теж

маю хобі. Моє хобі сформувалося не відразу в житті, а лише тоді, коли у мене стало дуже мало вільного часу. Я зайнята людина, мені доводиться багато вчитися і займатися домашніми справами, господарством.

Знаходити вільний час для виходу з цієї рутини далеко не так просто, як мені того хотілося б. Але все-таки я намагаюся знаходити час для такого виходу і заняття своїм хобі, адже я розумію, що це дуже важливо для повноцінного відпочинку. При виборі хобі я керувався двома ключовими принципами: можливість для розслаблення, відволікання від денної рутини і побуту, а також інтерес до певної діяльності.

Моїм хобі станом

на сьогодні є комп’ютерні ігри. Завдяки ним я можу відчути себе кимось іншим, перенестися в іншу, віртуальну, реальність і зайнятися чимось таким, чим я ніколи не займався впродовж свого реального життя. Наприклад, я можу керувати різними видами транспорту, прийняти участь у війні або відчути себе в ролі містобудівника або полководця.

Комп’ютерних ігор сьогодні існує безліч, вони дуже популярні, попит на них великий. Завдяки цьому їх творці розвивають ігрову індустрію, постійно застосовують нововведення, які роблять ігри більш цікавими і захоплюючими.

Звичайно, я обізнаний про те, що до ігор у суспільстві людей, які вважають себе серйозними, в цілому ставлення негативне. Такі серйозні люди вважають, що ігри – це бажання піти від реальності, яке характерне тільки для маленьких дітей, яким більше нічим зайнятися. Що ж, я категорично не згоден з такою позицією.

Побут звичайної людини украй одноманітний, абсолютно всі люди застосовують якісь засоби для розваги або навіть зміни своєї свідомості, наприклад, алкоголь або навіть наркотичні речовини. Я думаю, що ігри – це набагато кращий вихід, і можливість провести час за іграми є хорошою альтернативою іншим видам занять. Я переконаний, що дане хобі зовсім не є для мене тимчасовим.

По мірі розвитку ігор будуть відкриті нові можливості, які я, безумовно, теж буду використовувати.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: “Моє хобі”