Твір на тему: “Мій улюблений виконавець”

Мої улюблена співачка Олена Свиридова. В її голосі – незвичайна сила, емоційність і водночас душевне тепло і мудрість. Мені подобається її манера виконання пісень, самі пісні, але ще більше надихає стійкість співачки перед життєвими труднощами.

У дитинстві Олена звикла вирішувати всі питання сама. Вона дружила з хлопчаками, з ними і билася, часто на рівних. На пам’ять залишилися шрам на скроні, отриманий на ковзанці, і шрам на руці, оскільки саме кров’ю була скріплена клятва у вічній дружбі і відданості, а також шрам на нозі – результат

польоту з паркану, який служив майбутній співачці цирковим канатом.

Народилася Олена у Мінську, який завжди здавався їй центром Всесвіту і де вона отримала музичну освіту. Вона купалася в атмосфері любові: її обожнювали прабабуся, бабуся, дідусь, мама, тато, чоловік, син, друзі. У Мінську у Олени було все, а головне – хороший, теплий, добрий будинок.

Але одного разу моя героїня вирішила кардинально змінити своє життя – у пошуках покликання вона опинилася в Москві.

У перші роки життя в Москві Олена обрала згубну для себе тактику поведінки. Її ще ніхто і ніде не знав, її робіт ніхто не бачив і не чув,

а вона намагалася з усіма перезнайомитися, звернути на себе увагу. Але це не набуло дії: Москва оцінює людину за вже виконану роботу і гідно поданої справі. Невдах там не люблять, а на новачків просто не звертають уваги.

Тоді Свиридова закреслила для себе гарне галасливе московське життя, світські раути і вечірки у нічних клубах. Вона пішла в підпілля і засіла за роботу. За роботу без вихідних, без розслаблень, без відпочинку.

Вона знімала квартири в самих глухих районах Москви, а всі гроші йшли виключно на записи пісень. І ось через два роки напруженої роботи Олена знову постає перед достатньо здивованим московським бомондом, який бачить абсолютно нову, стильну, іронічну співачку, яка нікого не копіює. Її перші пісні, її “Рожевий фламінго” ніби вийшли з моїх улюблених казок Льюіса Керролла. Мені було приємно дізнатися, що Льюіс Керролл – один з улюблених письменників моєї улюбленої співачки.

Московська музична еліта прийняла Олену в своє коло досить-таки швидко. А оскільки за своїм характером вона не схильна до пліток, інтриг, примх і зштовхування лобами, більше того, вона завжди тримається кілька відсторонено, як би з усіма, але сама по собі, то і ставлення до неї у бомонді виробилося гідне, за принципом “не суди інших – і не судимий будеш”. Ця якість в характері Свиридової мені дуже подобається, і в цьому я хочу бути схожою на неї.

Мені не подобаються плітки, я не люблю обговорювати людину за її спиною. Звичайно, якщо говориш правду відкрито, прямо в обличчя, багато хто ображається, вважаючи свої недоліки не підвладними обговоренню або критиці.

Після перших виступів, професійних і якісних, преса Олену помітила, полюбила і навіть не допускала про неї будь-яких вигадок. Навпаки, назвала її найстильнішою співачкою року. Потім в її житті стався бурхливий любовний роман. За визнанням співачки, вона не вміє жити тихо. Вона може жити тільки “по повній програмі” і на “повну котушку”.

Вона закохалася і пішла до іншого, причому пішла якось дуже голосно, бурхливо, всі про це дізналися.

Олена не вірить у віщі сни. Проте їй іноді сняться сни, в яких вона бачить негативні якості знайомих людей, які на даний момент ще не проявилися. Якщо у сні друг виявляється ворогом, то незабаром так і відбувається.

За її словами, так вже траплялося неодноразово.

Зараз Олена задоволена своїм життям. У неї є надійна людина, яка допомагає вирішувати повсякденні проблеми. Вона гідно боролася за право бути людиною шанованою і чудово проявила свої таланти. Боротьба за виживання знята з порядку денного, тому Олена може повною мірою віддатися творчості. Дуже хочеться побажати їй успіхів.

А я буду з нетерпінням чекати нових пісень Олени Свиридової, наповнених її енергією і цілеспрямованістю.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: “Мій улюблений виконавець”