Твір на тему: “Мій талант”

Правду кажуть багато філософів і психологів про те, що у кожної людини є талант до якогось певного виду діяльності. Щоб не втратити свій талант, довести всім оточуючим людям, що він у тебе дійсно є і ти готовий його використовувати в повсякденному житті, недостатньо однієї лише його наявності. По-перше, щоб дійсно розкрити в повній мірі свій талант, необхідно займатися його розвитком.

По-друге, не слід замикатися лише на одному виду діяльності, адже в житті людини все взаємопов’язано, так що для повноцінної реалізації потрібно займатися

й іншими справами.

Зважаючи на свій не найбільший вік я не можу з упевненістю сказати, які таланти у мене дійсно є. Буває таке, що людський талант до якого-небудь певного виду діяльності розкривається лише в старості, хоча, звичайно, найкраще розкрити свій талант у молодому віці. У будь-якому випадку я допускаю, що, крім тих нахилів, що вже були мною відкриті, у мене є ще більш серйозні таланти, які ще належить проявити.

Станом на сьогодні, як мені здається, основним моїм талантом є написання творів. Я роблю такий висновок у зв’язку з тим, що ця діяльність викликає в мені непідробний і живий інтерес. Завжди дуже

цікаво написати, викласти свої думки на папері, висловивши свою думку щодо тих чи інших проблем буття чи літературного твору. Одна справа читати літературу, а інша справа написати твір після такого прочитання.

Дуже цікаво не просто аналізувати прочитаний матеріал, а й формалізувати цей аналіз на папері, готуючи текст твору. Така формалізація допомагає подивитися на твір по-новому, спробувати знайти в ньому нову логіку і мораль.

Варто відзначити, що я написав вже досить велику кількість різних творів. Таким чином, моя схильність саме до цього виду діяльності підтверджена великою кількістю написаних творів і їх достатньо високою якістю. Зрозуміло, що саме по собі написання творів може стати в нагоді хіба що під час навчання в школі. Але варто розуміти, що така шкільна практика може надати хорошу службу в майбутньому. Зокрема, для вибору надалі професії.

Я думаю, що цей талант, якщо я буду продовжувати його розвивати, зможе допомогти мені в подальшій роботі.

Кожна людина має якийсь талант, винятком з цього прекрасного правила не є і я. Поки що я розкрив у собі талант написання творів. Хочеться вірити, що цей прояв таланту – лише початок, і в моїй подальшій життєвій діяльності я зможу розвиватися, писати більш серйозні аналітичні тексти на різні теми і приносити суспільству велику користь.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: “Мій талант”