Твір на тему: “Мій ідеал – моя мама”

Я з дитинства люблю складати різні історії, тексти, а так само писати твори. Мне було поставлено питання, хто є для мене ідеалом. Без зайвого пафосу, відповідаю просто: мій ідеал – це моя мама!

Як би це банально не звучало, але це так і є! Не думаю, що хтось здивується, але я постараюсь пояснити, чому це саме так..

Мама стала для мене ідеалом ще в глибокому дитинстві, коли вона вперше показала мені те, чого я не вміла, і ось, через багато років, я не поміняла свою думку, тому що до цих пір вона мені показує все нові і нові речі, які я не знаю або

розумію. Мені дуже шкода тих людей у??яких немає мами. Адже вони просто будують собі ідеали в голові або намагаються їх знайти в житті, але так і не знаходять, тому що те, що вони придумують в голові, дуже сильно розбігається з реальністю.

Коли я починаю думати про те, якими будуть мої діти і як їх треба виховувати, я відразу згадую все, що говорила і робила моя мама коли виховувала мене. І зараз, коли я це згадую, я уявляю, як все відбуватиметься у мене. Не дивлячись ні на що мама завжди була, є і залишиться для мене найголовнішою у житті людиною. І ідеалом для мене назавжди залишиться саме вона.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)


Твір на тему: “Мій ідеал – моя мама”