Твір на тему: “Лист по пораненого військового в АТО”

У житті кожного народу є свої герої. Українська політична нація ще досить молода, і зараз саме той час, коли починають з’являтися наші герої. Ними з упевненістю можна називати тих українських солдатів, які воюють в зоні АТО.

Щодня ми чуємо новини про те, скільки бійців загинуло, скільки було поранено. Багато з них залишаться інвалідами назавжди. Цікаво подумати, що б мені випало сказати одному з таких бійців, якби я писав йому листа.

Думаю, я б почав цей лист зі слів подяки. Багато з тих, хто зараз воює, задаються питанням про те, а чи дійсно

це треба країні. Вони отримують мінімальну оплату, ризикують назавжди залишити свої сім’ї без годувальників. І напевно вони задають собі питання, чи дійсно це потрібно іншим жителям України.

Лист потрібно почати з подяки і переконання бійця в тому, що ця війна і його поранення мають сенс, без всього цього майбутнє України і її жителів могло б просто не відбутися.

Крім того, хотілося б запевнити пораненого бійця в тому, що навіть якщо наша недосконала держава не забезпечить належний захист йому і його родині, це зробить саме суспільство. Багато українців перейнялися цією боротьбою, тому бойові подвиги наших

бійців можуть бути забуті чиновниками і державними службовцями, але вже ніяк не будуть забуті народом України, який складається зі звичайних людей. Думається, що впевненість у майбутньому власної сім’ї дуже важлива для бійців, і їх необхідно завірити в тому, що насправді все буде добре.

Безумовно, не можна забувати і про добрі побажаннях щодо військових подій. Навряд чи солдати зважилися вступати в бій і йти на фронт, якби вони не були впевнені в своїй правоті. З цієї причини хотілося б побажати їм ще одного надзвичайного важливого аспекту – перемоги.

Всі ми прекрасно розуміємо, що реально перемогти в цій війні буде дуже складно, армія противника набагато більша, а досягти результату надзвичайно важко. У той же час, як можуть битися ті, хто не вірить в перемогу? Саме з цієї причини потрібно запевнити бійців в тому, що ця перемога дійсно рано чи пізно настане.

Звичайно, якщо боєць поранений, необхідно побажати йому швидкого одужання. Хотілося б, щоб серед наших було якомога менше тих, хто залишається інвалідами. Але навіть якщо таке сталося, то завжди можна знайти можливості відновити своє життя повністю і жити так само, як і раніше, а може навіть і краще.

У будь-якому випадку написання листа бійцеві АТО має йти від чистого серця. Люди відчувають щирість. Крім того, лист може справити на них сильне враження.

Чим більше добрих і емоційних листів отримують поранені бійці АТО, то, найімовірніше, вони швидше поправляться і зможуть повернутися до нормального, повноцінного життя.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: “Лист по пораненого військового в АТО”