Твір на тему: “Квітни, моя Україно”

Всі народи, які складаються з звичайних людей, бажають своїй країні лише самого кращого, світлого і доброго. Ми, як жителі нашої прекрасної України, теж дуже часто мріємо, пускаємося в різні фантазії, намагаючись уявити собі, якою б могла бути наша країна, якби все йшло ідеальним чином. Хотілося б побажати нашій рідній Україні, щоб вона розквітала, цвіла і радувала всіх нас, викликаючи гордість тим, що ми всі тут живемо.

Втім, цікаво уявити, якою ж повинна стати України, щоб можна було з упевненістю сказати, що вона квітне у моєму розумінні. І

саме такий аналіз я проведу в даному творі. По-перше, хотілося б зазначити, що для початку нашого шляху вперед Україна повинна впоратися з тими проблемами, які в ній існують сьогодні. Насамперед, мова про нинішній стан війни. Війни рідко тривають десятиліттями, але ось заморожені конфлікти, які не дають країні розвиватися, можуть стати дійсно дуже тривалими. І такий конфлікт може виникнути на території України. На жаль, до тих пір, поки на сході і, бути може, на півдні продовжуються відомі події, ні про який розквіт мови бути не може.

Саме з цієї причини ми повинні вирішити цю проблему в першу чергу.

У той же час, перемога

чи інший варіант розвитку ситуації у війні – це далеко не кінець, Україні не розквітне відразу після цього. Також надзвичайно важливо починати принципові перетворення в нашій країні. Всі ми багато чуємо про корупцію, низький рівень життя, відсутність нормальних соціальних гарантій і негідну оплату праці. Все це робить життя громадян країни менш приємним. У сукупності це робить Україну такою країною, в якій аж ніяк не хочеться жити.

Рішенням всіх цих проблем повинна займатися не тільки влада, але і весь український народ. Хочеться відзначити, що в нас вже починає народжуватися громадянське суспільство, у підсумку це може призвести до настільки потрібних перетворень. Україна буде квітнути лише тоді, коли всі ми, українці, буде з упевненістю визнавати, що ми щасливі жити в цій країні, раді робити її кращою і готові боротися за те, щоб залишатися собою.

На закінчення хотілося б зазначити, що Україна розквітне лише тоді, коли всі ми докладемо для цього великих зусиль. Мрії – це, звичайно, дуже добре, але за одними лише роздумами ми не будемо жити так, як того хотіли б. Кожен з нас повинен робити щось корисне на своїй ділянці, лише в такому разі ми зможемо зробити нашу улюблену Україну дійсно красивою, успішною і квітучою.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Оцінимо за півгодини!

Твір на тему: “Квітни, моя Україно”