Твір на тему: Краса природи України – в чому вона?

Краса природи України – в чому вона?

Для кожної людини, яка щиро любить рідну землю, її природа – найчарівніша у світі. Та мені здається, що немає нічого прекраснішого за українські краєвиди. Яке серце не сповниться радістю, доторкнувшись до краси України?

Яка душа не озветься трепетною й щирою любов’ю до неї?

Золотом котяться пшеничні хвилі на степових просторах української землі. Чистим блиском сліплять очі під блакитно-бездонним небом, сонячним віддзеркаленням зігрівають кожну твою клітиночку. Душа народжує пісню, і ти

раптом розумієш, що мелодію до неї творять дзвінкі потоки великих і малих річок. Вони розкинули свої срібні стрічки серед зелених дібров, серед квітучих степів, у сивих горах.

Вдень купається в них сонячне проміння, а вночі зірки милуються в них своєю красою.

Квіти… Як їх багато на моїй землі! Вони скрізь: і біля охайних осель, і на нивах, і на білих рушниках.

Мені навіть здається, що слова “квітка” і “Україна” – це синоніми, бо такої квітучої землі, мабуть, нема ніде.

З ранньої весни лунають над цим квітучим багатством пташині пісні. Прорізують повітря стрижі та ластівки, поважно пливуть лелеки,

неначе граються з морськими хвилями чайки… А соловей, пташиний цар, став беззаперечним символом української мови.

… Україна за світовими стандартами – країна не дуже велика. Але, на мою думку, її можна порівняти з безцінним діамантом в оточенні земель інших країн. Діамантом, який передали нам пращури і який ми повинні залишити після себе наступним поколінням. І якщо ти вважаєш себе гідним сином чи дочкою рідної землі, то маєш берегти, примножувати її красу – і тоді вона заквітчає твоє серце й життя добром і щастям.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Краса природи України – в чому вона?