Твір на тему: Дещо з історії (Твір-казка)

Під час великої війни між русалками та мавками русалки почали перемагати, розробивши нову стратегію. Вони підпалювали ліс, і мавки мусили тікати. “Треба шукати союзників”, – подумали мавки та подалися на Січ. Але запорожці заявили, що вони в жіночі справи не втручаються. Після цього вирішили відправити посольство до Московії, проте там спочатку теж відмовлялися. І те, і те – нечиста сила, чому ж маємо втручатися? Але коли дізналися, що русалки підпалюють ліс, почали сердитися: “Та як вони сміють наш ліс підпалювати?” Головна москалиха

наказала спорядити кораблі з гарматами та послати проти русалок, а водночас і Січ зруйнувати, бо давно вже на козаків зуб точила.

Русалки гармат не бояться та вони бояться забрудненого довкілля. Вони втекли за пороги, а їх колишні водоймища зайняли мавки. Тому справжні русалки живуть тільки в Україні, а ті, що в Росії, – то не русалки, а мавки.

Коли руйнували Січ, мавки показували язика та казали: “Маєте те, що маєте”. Козаки теж жартували: “Ви не мавки, а мавпи”. Русалки зараз живуть мирно, водять хороводи, ліс не підпалюють. Якщо трапляється лісова пожежа, шукайте інших паліїв. Козаки теж живуть мирно, шаблями не рубаються.

Але з екологічним становищем стало набагато гірше. Скоро вже і мавки не зможуть жити в наших лісах “Маху дали, – думають мавки. – Треба було миритися з русалками та разом захищати від людей наші ліси та річки”.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: Дещо з історії (Твір-казка)