Твір на тему: “Безробіття”

Кожній людині для існування необхідна їжа, домівка і багато іншого. Просто так це отримати неможливо – сучасний світ влаштований таким чином, що, щоб щось отримати, необхідно щось віддати. Тобто, кажучи мовою сучасності, щоб виживати в сучасному світі, людина повинна працювати і отримувати за свою працю винагороду. Зазвичай людина трудиться більшу частину свого життя і лише в ранній юності і в пізній старості утримується батьками та державою відповідно.

Втім, праця приносить не тільки гроші, а й відчуття власної потрібності, попиту на

свій розум і на свої вміння в суспільстві. З психологічної точки зору робота для людини не менш важлива, ніж з точки зору матеріальної.

Але сьогодні далеко не у кожної людини є робота і можливість себе реалізувати. Сучасний світ став занадто розвинений, щоб дати роботу абсолютно всім людям, тому виникло явище безробіття. Безробіття – це відсутність попиту на роботу людини в умовах ринку праці.

Вона має досить негативні наслідки для суспільства і для окремо взятої людини. По-перше, не маючи роботи, людина не має грошей, не може задовольнити свої потреби і тому змушена їх максимально скоротити. Це робить життя

людини набагато гіршим.

Одночасно з цим людина відчуває свою непотрібність суспільству, вона розуміє, що немає нічого такого, за що її готові були б винагородити грошима. На жаль, все вищезазначене стосується не тільки тих людей, які не отримали вищої освіти або погано вчилися в школі. Безробіття стає масовим явищем і може торкнутися кожного.

Хто ж винен у безробітті? І що з ним робити? Зазвичай масове безробіття з’являється в тих державах, де присутня неграмотна соціальна політика з боку держави. Саме на неї покладений основний обов’язок забезпечення такої ситуації, коли людям добре – вони трудяться, отримують винагороду і щасливі завдяки цьому. Керівники країни повинні змінювати свої підходи і усувати безробіття.

Кожна країна має своїх багатіїв. Звичайно, державі набагато простіше домовитися з ними полюбовно, але іноді це неефективно. В таких випадках держава повинна чинити тиск на багатіїв, змушувати їх інвестувати кошти у вітчизняну економіку і створювати робочі місця.

Одночасно з цим громадяни повинні вести себе відповідально на роботі, працювати якісно, щоб створювати якісні продукти та послуги.

Безробіття – явище вкрай негативне, але в цілому вирішити його цілком можливо. Людство справлялося і не з такими проблемами. Думається, що, навіть якщо країна не може бути ефективною і давати кожному роботу, вона повинна виплачувати високу соціальну допомогу, щоб компенсувати брак коштів у своїх громадян.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: “Безробіття”