Твір на тему: “Бережемо зелене багатство”

Чи є у світі щось прекрасніше, ніж природа, яка оточує людину? Навряд чи хтось зможе відповісти на це питання ствердно. Природа є рідним домом для людини, як би людина до неї ставилася і наскільки б сильно не вважала себе породженням міста. Але природа-домівка сьогодні перебуває у великій зоні небезпеки.

Ще ніколи за історію людства природа не була в такій небезпеці і не потребувала, щоб її берегли.

Своїми бездумними і безвідповідальними діями людина довела свій рідний дім до дуже поганого стану. У сучасному світі виникла величезна кількість

екологічних проблем. В запалі політичної та геополітичної боротьби, під час гонки озброєнь людина перестала приділяти увагу природі, перестала берегти її належним чином. Безвідповідальним людям здалося, що природа стерпить будь-яке ставлення адже вона є своєрідним місцем для обслуговування людини і її безмежних, просто бездонних і численних потреб. Зрозуміло, що довго так тривати не могло.

Катаклізми, які виникли в природі, проблеми навколишнього середовища спливли на поверхню самі і вказали людині на необхідність займатися ними з усією належною відповідальністю. Взявшись за голову і усвідомивши, що

було нароблено, людина почала вирішувати ці проблеми, але поки їй не вдається зробити все те, що настільки необхідно. Екологічних проблем залишається дуже багато, ніхто не знає, чи будуть вирішені і коли.

Нинішня сумна ситуація з зеленим світом, з природою та екологією, дає всім нам чітке усвідомлення того, що набагато краще не вирішувати вже жахливо запущені проблеми, а скоріше просто не допускати їх появи. А от для цього потрібно берегти зелене багатство нашого світу, поводитися з ним як можна більш серйозно і відповідально, роблячи все для того, щоб вона була збережена у своєму первозданному вигляді.

Що може зробити звичайна людина, така як я, або як ви, для того, щоб сприяти тому, що зелене багатство нашого краю буде збережено? По-перше, необхідно цікавитися проблемами екології свого рідного регіону. Кожен регіон, особливо якщо мова йде про нашу країну, має ряд екологічних проблем, які потребують нагляду або вирішення. По-друге, потрібно будувати своє життя так, щоб завдавати природі та навколишньому середовищі якомога менше шкоди.

Дізнатися про можливу шкоду можна з відкритих джерел, це далеко не є секретом. Загалом, підбиваючи підсумки, можна побажати всім берегти природу і тим самим зберігати власну домівку.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

Твір на тему: “Бережемо зелене багатство”