Твір на тему: “Актуальність твору “Крихітка Цахес”

Чи є для нас зараз, у ХХІ столітті, актуальним цей безсмертний шедевр Гофмана? Я переконана на всі сто відсотків, що актуальність твору важко переоцінити. Ні для кого не секрет, що своєрідні ниці, противні та нікчемні “цахеси” впевнено чеберяють своїми маленькими ніжками нашими вулицями, працюють поруч з нашими батьками та спричиняють нам купу незручностей. Невже ви ніколи не помічали? Тоді варто озирнутись, адже вони на кожному кроці.

У творі присутній символ трьох волосинок, яким автор уособлює гроші та ту владу, яку вони дарують.

Дійсно, варто тобі потрясти капшуком із грішми чи показати кредитну картку, як із нікчеми, товстуна чи коротуна, яким ти був усього лише хвилину тому, ти різко перетворюєшся на вишуканого, цікавого усім пана. Аж противно якось. Гадаю, “Крихітка Цахес” – це дуже палке застереження, висловлене автором усьому суспільству.

Чому для нас зараз даний твір є актуальним? Якщо так подумати, то наше суспільство мало чим відрізняється від вигаданого світу Гофмана. Так само ми не бачимо реальний плин речей, не може точно визначити, хто ж перед нами: талановитий митець чи заможний плагіатор? Я шкодую, що світом можуть почати

правити такі собі “цахеси”, я стурбована тим, що в реальному світі немає таких хоробрих романтичних героїв, як Балтазар, якому одному було під силу викрити “подвійне дно” в душі Цахеса, вивести його на чисту воду.

А тепер задумайтесь. Єдиним можливим для нас шляхом боротьби із такими “цахесами” є очищення самого суспільства, створення такої спільноти, яка цінуватиме діяння, а не слова, яка поважатиме та звеличуватиме людину не завдяки її грошам, а завдяки досягненням. Гадаю, актуальним цей твір буде завжди. Допоки існують в світі “цахеси”, допоки ми з ними боремось.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: “Актуальність твору “Крихітка Цахес”