Твір-міркування ” Користь читання”

Я думаю, що від читання книг є багато користі. По-перше, читання збільшує словниковий запас людей. Після читання у людини стає більш чітке і ясне мислення.

Це допомагає виражати свої думки зрозуміліше. Наприклад, Ф. Вальтер казав: ” Читаючи авторів, які добре пишуть, звикаєш добре говорити”. Справді, коли прочитаєш твір, написаний ясним, зрозумілою мовою, відчуваєш, що легше починаєш висловлювати свої думки, підбирати потрібні слова. По-друге, книги корисно читати, тому що вони сприяють духовному розвитку людини.

Відомі випадки, коли

люди, прочитавши хорошу книгу, визнавали її вплив на свій внутрішній світ. В. І. Ленін писав, оцінюючи творчість М. Чернишевського : “… він мене все глибоко переорав ” , – підкреслюючи, що після читання книг цього письменника змінив погляди на навколишнє життя, людей, суспільство. У. Теккерей, великий англійський письменник, теж свідчить на користь читання: ” Читати корисно! Книги освічують душу, піднімають і зміцнюють людину, пробуджують в ньому кращі прагнення, гострять її розум і пом’якшують його серце “.

По-третє, читаючи книги, ми змушуємо свій мозок працювати і розвиватися. Наприклад, коли я

читаю цікавий твір, я постійно думаю, що хотів показати нам письменник, на що потрібно звернути увагу. У результаті я не тільки краще розумію твір, але і вчуся розуміти життєві ситуації, розбиратися в підтексті бесід зі свої колом спілкування.

Отже, думаю, ми можемо зробити висновок, що книги читати корисно.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір-міркування ” Користь читання”