Твір “Лист подрузі”

Привіт, Тетянко!

Було дуже приємно отримати твого листа! Вітаю тебе з обранням старостою класу. Я вірила, що оберуть саме тебе, бо ти дуже відповідальна та кмітлива.

Почну з головного – я навчилася кататися на велосипеді! Ти ж пам’ятаєш, як мені цього хотілося. Свого в мене не було, а друзі, якщо і пропонували мені покататися, то не недовго.

А для того, щоб навчитися хвацько крутити педалі, потрібен час…

Та сталося диво – батьки купили мені велосипед. Тепер я не розлучаюся зі своїм двоколісним другом. Звичайно, катаюся я ще

не ідеально, постійно збиваю коліна та набиваю синці, але рівновагу тримати вмію.

У мене все гаразд і вдома, і в школі. До речі, в нашому класі з’явився новенький – Павло. Він з родиною переїхав до нас з Дніпродзержинська.

Мій новий однокласник не дуже високого зросту, трохи товстенький, а ще він напрочуд гарно співає. Ми були приємно здивовані, коли почули його співи. Вчителі не нарадуються такому таланту і вже готують йому сольний номер на святі Восьмого березня.

На цих вихідних ходили з мамою й татом до театру на виставу “Ромео і Джульєтта”. Гра акторів була неперевершеною! Я насолоджувалася кожною

миттю дійства.

Актриса, яка грала Джульєтту, мала дуже вишукану сукню.

Минулого тижня в нашій школі був день зустрічі випускників. Традиційно старшокласники готують для них розважальну програму – співають, танцюють, розповідають чудові історії і декламують вірші. Цього разу наша вчителька з музики попросила мене зіграти на святковому концерті “Італійську польку”!

Уявляєш?!

Я дуже нервувала – це ж мій перший сольний виступ на сцені. Найбільше боялася, що від хвилювання забуду ноти, але все пройшло пречудово. Всім дуже сподобалось.

Стільки оплесків я ще ніколи не отримувала.

Напиши мені одразу, як отримаєш листа! Чекаю на твою відповідь!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір “Лист подрузі”