Твір “Чистота нашого міста”

Що зробити, щоб в нашому місті завжди панувала чистота? Щоб навколо не валялися недопалки, фантики, пластикові упаковки? І щоб мешканці нашого міста не дихали димом та пилом?

Я вважаю, що для чистоти в місті, звичайно, багато робиться. Щоранку на роботу виходять двірники, замітають вулиці, двори, сквери та парки. Потім сміттєвози вивозять відходи з кожного контейнера, з кожного під’їзду. Уявляєте, що було б, якби всього цього не робили?

Місто просто потонуло б в опалому листі, пляшках, обгортках, зламаних речах та кухонних очистках!

Інша

справа, що двірники працюють, а інші городяни додають їм роботи. Невиховані люди кидають сміття де попало, мимо урн. Таких людей, на жаль, багато.

От місто і виглядає брудним, засміченим.

А от якщо кожна людина перестане жбурляти на асфальт недопалки, кидати на газони порожні упаковки, “ховати” в кущах пластикові пляшки, то в місті стане чисто. Як за помахом чарівної палички! Але так має чинити кожен городянин. Не треба кивати один на одного та говорити: “А чому я? Нехай сусід дбає про чистоту!”.

Потрібно зробити своїм особистим правилом дотримання чистоти не тільки у себе вдома, але й у місті. Чистота

нашого міста залежить від совісті кожного його мешканця.

Думаю, якщо кожен городянин буде думати про екологію, то не буде в місті сміття. І не тільки центр міста, а навіть околиці стануть чистими. А також вдасться вирішити й інші проблеми екології міста. Наприклад, поменшає диму із заводських труб і вихлопів автомобілів, що забруднюють повітря в місті. Або отруєних вод від заводів та фабрик, які псують воду в річках та джерельцях нашого міста.

Головне – не буди байдужим та зробити те, що в наших силах.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Твір “Чистота нашого міста”