“Ти кермуй туди спокійно, де горить мета твоя”

У житті кожної людини існує багато найрізноманітніших цілей. Для початку кожний вчиться і отримує настільки важливі в сучасному світі знання, потім шукає і знаходить улюблену справу, створює сім’ю і щасливо проживає залишок свого життя. Здавалося б, план цей простий і невигадливий, але на практиці кожна людина стикається з безліччю проблем і необхідністю приймати іноді навіть доленосні рішення щодо власного життя.

Напевно багато хто вже в юнацтві замислюються, що ж необхідно робити і як найкраще реалізувати себе в багатьох досить непростих

сферах життя. Задумуватися над цим дійсно треба, оскільки далеко не кожен стає по-справжньому успішним у цьому житті.

Багато відомих та успішних люди використовували простий, але в той же час невибагливий до великих зусиль рецепт, щоб досягнути такого бажаного успіху у своєму житті. Полягає він у тому, що людина вже з раннього юнацтва починає ставити собі щось за мету і поступово цього досягати. Вибрати випадкову мету досить просто, але зробити це обдумано і з розумом – справа набагато більш важка. Початковою метою для молодої людини може бути вибір майбутньої професії та досягнення в ній певного рівня

знань.

Така велика мета може бути розбита на кілька дрібних: закінчити з відзнакою школу, вступити до престижного вищого навчального закладу, а потім і закінчити його з хорошим запасом знань. Для вибору професії часто доводиться багато думати і аналізувати свої таланти, а також радитися з близькими людьми та батьками. При цьому важливо пам’ятати, що мета ця повинна бути цікавою і самій молодій людині, адже тільки в такому випадку вона захоче рухатися вперед для її досягнення.

При збігу всіх цих сприятливих обставин рух до своєї мети буде плавним, але й ефективним у підсумку.

Слова ці були вперше вжиті відомим українським літературним діячем Борисом Дмитровичем Грінченком. Втім, Бориса Дмитровича складно назвати тільки лише письменником. Його внесок у словесність рідної мови переоцінити дуже складно.

Він є автором першого великого словника української мови, перекладачем і громадським діячем, який боровся за благу справу – викладання українською мовою в школах. На жаль, життя Бориса Дмитровича обірвалася досить рано – в 46 років. Але за весь час перебування серед живих він зумів зробити дійсно дуже багато.

Тому кожен може дослухатись до використаного їм вислову “Ти кермуй туди спокійно, де горить мета твоя”. Цінність його слів підтверджується його великими успіхами.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)

“Ти кермуй туди спокійно, де горить мета твоя”